Jak dobrze wyglądać w oczach kobiety?

przez Katarzyna Wagner, źródło: Sagio.pl
344 odsłony

Faceci nie zawsze zwracają uwagę na to, co na sobie noszą. Kobiety wręcz przeciwnie – rzadko wychodzą z domu bez skrupulatnie dobranego stroju. Jak więc powinieneś się ubrać np. na randkę, aby zrobić na niej dobre wrażenie?

O taką radę poprosił kobiety portal Sagio.pl. Okazuje się, że wcale nie wymaga to od mężczyzn jakiegoś specjalnego wysiłku: „Wystarczy, jeśli nie będziesz w dresie. Twoje spodnie będą czyste, a koszula jeśli ją założysz uprasowaną”.


Kobiety zwracają także uwagę na buty, które po prostu muszą być czyste. Zdyskwalifikuje Cię też brak guzików, prująca się nitka czy dziura, a najważniejsze, to mieć swój własny styl. Kobiety od razu wyczują, czy to co na sobie nosisz pasuje do Ciebie – czy to Twój styl, czy tylko stylizacja.

Panie radzą, aby trzymać się swojego stylu i nie udawać kogoś, kim się nie jest. Chodzi o to, abyś dobrze się czuł w tym co nosisz, w przeciwnym wypadku kobieta od razu to zauważy. Dlaczego to ważne? Jeżeli pokazujesz się z kobietą to fakt, jak wyglądasz, świadczy także o niej, dlatego postaraj się, aby nie musiała się za Ciebie wstydzić… bo wtedy kolejnej randki na pewno nie będzie. Zobacz film pt. „Co ubrać, żeby dobrze wyglądać w oczach kobiety”:

Mogą Cię również zainteresować