Jak Twoja postawa wpływa na decyzje Twoich klientów w Twoim biznesie MLM?

przez Maciej Maciejewski
1095

Co to znaczy Dobra Postawa w Marketingu Sieciowym? Jak taką postawę w sobie wyrobić? Co zrobić, aby ludzie, którzy Cię słuchają, chcieli do Ciebie dołączyć? Jak pozbyć się postawy „zdesperowanego rekrutera”? Dziś odpowiadam na te nurtujące Cię pytania…

Kiedy zaczynałam swoją przygodę w branży marketing sieciowy nie było dla mnie chyba nic bardziej przerażającego niż „umawianie spotkań” czy też „zapraszanie” na prezentację biznesu i produktów. Najtrudniejszą kwestią było dla mnie umawianie i zapraszanie osób, które znajdowały się na mojej liście kontaktów oraz ludzi z zimnego rynku. Nigdy nie zapomnę ile kosztowało mnie to stresu i kombinacji. Często zadawałam sobie pytania: jak by tu zagadać, żeby zaprosić? Co zrobić, żeby wdrożyć temat mojego biznesu lub jak mam jej powiedzieć, że to super temat???

Też tak masz? Lub być może miałaś, bo już doszłaś do perfekcji w tej umiejętności? Podziel się w komentarzu poniżej! Napisz ile zajęło Ci czasu opanowanie tych umiejętności.

Mimo to, metodą prób i błędów zaczęłam działać czyli zapraszać „na czuja”, ponieważ wiedziałam, że jest to niezbędny krok w budowaniu biznesu MLM i idąc dalej zgodnie z myślą „lepiej z błędem zacząć, niż perfekcyjnie zwlekać” postanowiłam, że będę „próbować” tak długo, aż znajdę na siebie najlepszy sposób… Oczywiście nie obyło się bez spalenia setek kontaktów, krytyki znajomych oraz braku pozytywnego odzewu. Pomimo to, nie poddawałam się, wytrwale wciąż szukając najlepszych strategii do zastosowania w tym biznesie, zwłaszcza na polu tych aktywności.

No i właśnie po spaleniu ok. 500 kontaktów, w końcu zaczęłam „łapać” o co chodzi w tym biznesie i jak właściwie te moje rozmowy powinny wyglądać. Po wyciągnięciu wniosków z moich nieudanych prób kontaktowania i wprowadzeniu niewielkich zmian, zaczęły się pojawiać pierwsze pozytywne odpowiedzi na „zaproszenie” oraz pierwsze rejestracje!

Wtedy w końcu nabrałam pewności siebie i oczywiście biznes przyspieszył. W takim w sensie, że moje działania zaczęły dawać pozytywne efekty. I tak właśnie zaczęłam w końcu budować ten biznes profesjonalnie, po setkach popełnionych błędów, po drodze i „momentach załamki” w stylu „ja się do tego nie nadaję”. Chyba wiesz o czym mówię? Myślę, że każdy, kto intensywnie działa w biznesie MLM doświadcza takich dni.

Ale to właśnie dlatego ten biznes jest tak piękny, ponieważ daje tak niesamowite szanse rozwoju osobistego, doskonalenia siebie i wchodzenia na kolejny level. Oczywiście pod warunkiem, że wytrwale będziemy dążyć do celu!

Ciągłe analizowanie swojej pracy, wyciąganie wniosków i lekcji z własnych działań oraz wdrażanie zmian w swojej codziennej pracy spowodowało, że nabrałam ogromnej pokory oraz doświadczenia w tej branży. I tym doświadczeniem dzielę się z Tobą na moim blogu oraz w moich kursach i szkoleniach, gdzie pokazuję dosłownie krok po kroku co robić, żeby nie popełniać błędów, a już od początku skutecznie zastosować odpowiednie działanie.

Jak już mowa o „zapraszaniu” czy też „umawianiu spotkań” w network marketingu, to chciałabym Ci polecić moje autorskie szkolenie pt.: „Jak skutecznie umawiać spotkania & zapraszać w MLM”. Dokładnie w tym  szkoleniu skupiam się 100% tylko i wyłącznie na tej umiejętności.  W dwie godziny przekażę Ci proste wskazówki do wdrożenia natychmiast, które zwiększą Twoją efektywność w zapraszaniu potencjalnych klientów na spotkania i pomogą Ci nabrać większej pewności siebie w rozmowach z osobami z ciepłego i z zimnego rynku, zarówno offline (przez telefon), jak i online (messenger). Tylko tutaj dzielę się najlepszymi skryptami z mojego osobistego doświadczenia, które pozwoliły mi osobiście zarejestrować ponad 100 osób w moim pierwszym roku działania w marketingu sieciowym. Szczegóły tutaj: „Jak skutecznie umawiać spotkania & zapraszać w MLM”.

Autorka materiału z wykształcenia jest event managerem i marketingowcem. Skończyła dzienne studia w Irlandii – Business with Event Management (Limerick Institute of Technology). Interesuje ją rozwój osobisty oraz niezależność finansowa. Uważa, że każdy z nas zasługuje na takie życie, jakie sobie wymarzył. Nie jest zwolenniczką pracy na etacie i spełniania w ten sposób czyichś marzeń. Jest przekonana, że życie jest za krótkie, aby odkładać swoje marzenia na później i spełniać cudze. (np. swojego szefa). Odkrywa niesamowite możliwości pracy przez internet i to właśnie pokazuje innym, by również mogli doświadczyć wolności finansowej i niezależności w swoim niesamowitym życiu. Od początku 2017 roku zdobywa doświadczenie w branży MLM. Od tego momentu zaczęła się jej przygoda z biznesem online oraz budowaniem różnych źródeł dochodu za pomocą internetu. Prywatnie jest miłośniczką rozwoju osobistego, zdrowego stylu życia, dobrych książek i podróży. Więcej informacji na blogu: www.klaudiastawiarska.pl i YouTube.

Mogą Cię również zainteresować