Jak uzyskać więcej „TAK” po pokazaniu naszej oferty MLM? Jak konkretnie zamykać spotkania w network marketingu?

przez Maciej Maciejewski

Jak pracować, aby mieć dobre wyniki? Jak uzyskać więcej „TAK” po pokazaniu naszej oferty w MLM? Jak zamykać spotkania? W jaki sposób konkretnie i stanowczo kończyć rozmowę, aby więcej osób decydowało się na dołączenie do naszego zespołu? Jak możesz wpłynąć na decyzję swojego potencjalnego prospekta?

źródło: Pixabay

Dziś odpowiadam na to pytanie uwzględniając oczywiście własne doświadczenia. Czy wiesz, że kluczową aktywnością w biznesie network marketing – tuż po przedstawieniu prezentacji, jest umówienie się na kolejne spotkanie czyli tzw. follow up? Czy wiesz, że większość osób totalnie pomija ten ważny krok i traci cenne kontakty, nad którymi pracowali tygodniami lub nawet miesiącami?

To właśnie ten krok jest w systemie MLM kluczowy jeśli chodzi o skuteczne działanie! I wciąż dziwię się, że tak wiele osób na tym etapie popełnia ogromne błędy, które „psują” całą wcześniejszą pracę. Ja również popełniałam ten błąd, dopóki nie zorientowałam się, że na którymś etapie w moim biznesie coś robię źle. I to był właśnie etap follow up!

Metodą prób i błędów szukałam najlepszej strategii na skuteczne „zamykanie” i stanowcze „odbieranie decyzji” od osób, które wciąż zwlekały. Nie było łatwo! Nie obyło się oczywiście bez „spalonych kontaktów” i zupełnie nie skutecznych działań, ale w ten sposób nauczyłam się jak to robić poprawnie. I znowu powtórzę po raz setny: praktyka czyni mistrza! Tylko i wyłącznie dzięki odpowiedniej ilości prób i błędów oraz dzięki wyciągnięciu odpowiednich wniosków i wprowadzeniu zmian w swoim działaniu, zaczęłam zauważać pozytywne efekty. Dlatego m.in. postanowiłam podzielić się tym doświadczeniem i moimi taktykami w trzy godzinnym szkoleniu online, poświęconemu tylko i wyłącznie tej kwestii. Jeśli chcesz się tego nauczyć polecam skorzystać z tej edukacji. W szkoleniu „Jak robić skuteczny follow up w MLM” przekazuję moje najlepsze metody zamykania sprzedaży w marketingu sieciowym. A dziś przekażę kilka darmowych wskazówek w postaci wideo:

Autorka materiału z wykształcenia jest event managerem i marketingowcem. Skończyła dzienne studia w Irlandii – Business with Event Management (Limerick Institute of Technology). Interesuje ją rozwój osobisty oraz niezależność finansowa. Uważa, że każdy z nas zasługuje na takie życie, jakie sobie wymarzył. Nie jest zwolenniczką pracy na etacie i spełniania w ten sposób czyichś marzeń. Jest przekonana, że życie jest za krótkie, aby odkładać swoje marzenia na później i spełniać cudze. (np. swojego szefa). Odkrywa niesamowite możliwości pracy przez internet i to właśnie pokazuje innym, by również mogli doświadczyć wolności finansowej i niezależności w swoim niesamowitym życiu. Od początku 2017 roku zdobywa doświadczenie w branży MLM. Od tego momentu zaczęła się jej przygoda z biznesem online oraz budowaniem różnych źródeł dochodu za pomocą internetu. Prywatnie jest miłośniczką rozwoju osobistego, zdrowego stylu życia, dobrych książek i podróży. Więcej informacji na blogu: www.klaudiastawiarska.pl

Mogą Cię również zainteresować