Kamil & Estera Hanasz w biznesie MLM czyli awans, o jakim można tylko pomarzyć

przez Maciej Maciejewski
2032 odsłony

Nie od dziś wiadomo, że network marketing to biznes rodzinny. Na naszych łamach można znaleźć mnóstwo ciekawych, autentycznych historii o parach, które dzięki systemowi MLM oraz poświęceniu odrobiny charyzmy okraszonej konsekwencją w działaniu… po kilku latach zaangażowania zbudowały sobie potężny, dochodowy tort. Kamil i Estera również są tego bardzo dobrym przykładem.

Swój biznes MLM budują w oparciu o współpracę ze skandynawską firmą Eqology i niedawno odebrali awans na bardzo wysoką pozycję w planie marketingowym tego przedsięwzięcia. Gratulujemy i życzymy dalszych, spektakularnych sukcesów.

„Zrobione. Po siedmiu latach osiągnęliście jedno ze szczytowych stanowisk w network marketingowym biznesie Eqology. Teraz jesteście diamentowymi ambasadorami. Mało jest osób na tej pozycji. To wielki sukces i prestiż.

Estera Hanasz jest jedną z pięciu kobiet w firmie Eqology, które znajdują się w tym ekskluzywnym klubie. Jestem z Eqology od ponad 20 lat i pamiętam dzień, w którym poznałem Cię w Polsce siedem lat temu. Na pierwszym spotkaniu w Katowicach pojawiło się zaledwie kilka osób. To nie był dla Ciebie łatwy początek, ale pracowałaś dzień i noc, aby to wszystko zadziałało. Jestem zaszczycony, że mogłem uczestniczyć w Twoim procesie i zobaczyć, kim się stałaś.

To było 7 lat temu. Dziś masz blisko 20 000 osób w swoim zespole, a Twoja firma struktura rośnie. Wiem, że dla Ciebie to tylko rozgrzewka. Przez następne kilka lat będziesz wychodzić e swoim biznesem MLM ponad wszystko.

Podziwiam Cię, Twoją etykę pracy, zapał i pasję do tej branży. Wiem, że to dopiero początek dla Ciebie i Twojego zespołu. Dziś wieczorem wszyscy świętujemy Twoje osiągnięcie” – napisał na swoim profilu społecznościowym Robert Heldal.

Mogą Cię również zainteresować