Karol Pieczka w cyklu Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewski
709 odsłony

„Moja historia z network marketingiem zaczęła się jakieś 5 lat temu i szybko okazało się, że prywatna lista kontaktów nie jest najlepsza do budowania systemu sieciowego. Szybko musiałem się nauczyć pozyskiwać nowych klientów i partnerów biznesowych przez media społecznościowe. Zacząłem od Facebooka, odnalazłem się na Instagramie, ale najlepsze wyniki jednak osiągam za pomocą…”

Karol Pieczka

No właśnie. Gabi z networku czyli niesamowita Gabriela Wojciechowska, powiedziała mi w Egipcie dosłownie kilka dni przed nagraniem tego materiału, że do budowania marki i wizerunku w biznesie MLM, a nawet do nawiązywania nowych kontaktów… lepszy od Facebooka jest Instagram. 

Ja optowałem za Facebookiem i powstał ciekawy, edukacyjny wywiad. Ale potem przyszedł ten jegomość i wywrócił wszystko do góry nogami. Powiedział, że lepszy jest Tik-Tok. Kto ma rację? NIE WAŻNE!

Bo ludzie, którzy tracą czas na marne dywagacje czekając, aż zaistnieją sprzyjające warunki, nigdy nic ciekawego nie zrobią. Najlepszy czas na działanie jest teraz! I nie ważne, gdzie. Oto wywiad z Karolem Pieczką czyli DUOLIFE CLUB TRIPS 2023 (Egipt, październik 2023):

Mogą Cię również zainteresować