Koncern Amway mianowany wyłącznym partnerem Orlando Squeeze

przez Maciej Maciejewski
398 odsłony

Po niedawnej fuzji Major League Pickleball i Pro Tour of Pickleball, firmy Amway i Sports Nutrition zostaną wyłącznym sponsorem zespołu Orlando Squeeze. Boisko do gry w pickleball ma ten sam rozmiar co kort do badmintona w grze podwójnej. Kort ma paski podobne do kortu tenisowego, z prawym i lewym kortem serwisowym oraz 2-metrową strefą wolną przed siatką (zwaną „kuchnią”).

źródło: Pixabay

Amway będzie teraz wspierać Squeeze podczas zawodów jako sponsor przez cały sezon i współpracować przy nadchodzących możliwościach filantropijnych, wydarzeniach i klinikach umiejętności, których celem jest inspirowanie fanów i społeczności do ćwiczeń, przygód i wysokiej jakości doświadczeń.

– Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem tej wielkiej przygody z Amway XS Energy i powitaniem ich historycznej marki w rodzinie Squeeze. XS zapewnia energię i regenerację potrzebne sportowcom na każdym poziomie, a misja odzwierciedla nasze pragnienie poprawy wyników i zdrowia nie tylko naszego zespołu, ale także naszej społeczności. Pickleball naprawdę zachwycił nasz naród i jesteśmy pewni, że tak znana marka pomoże pobudzić i wzmocnić ten impet – powiedział Ryan DeVos, członek rodziny założycieli Amway oraz właściciel i dyrektor generalny Orlando Squeeze.

Mogą Cię również zainteresować