Koncern Herbalife zdobył sześć certyfikatów Green Lab

przez Maciej Maciejewski
232 odsłony

Dwa laboratoria network marketingowej firmy Herbalife ukończyły niedawno Program Certyfikacji My Green Lab – certyfikat gwarantujący najlepsze praktyki w zakresie zrównoważonego rozwoju w ramach wspieranej przez ONZ kampanii Race to Zero.

źródło: Pixabay

Laboratorium Analityczne Centrum Doskonałości w indyjskiej miejscowości Bangalore oraz Laboratorium Jakości w zakładzie produkcyjnym Herbalife Innovation (Winston-Salem, Północna Karolina w USA) dołączają teraz do czterech z już certyfikowanych laboratoriów Herbalife, co daje w sumie sześć podmiotów. To osiągnięcie jest częścią inicjatyw spółki na rzecz zrównoważonego rozwoju, mających na celu zmniejszenie śladu węglowego i uzyskanie certyfikatów poziomu ekologicznego dla wszystkich 19 laboratoriów Herbalife do końca 2030 roku. 

– W Herbalife jesteśmy zaangażowani w dostarczanie wysokiej jakości produktów naszym dystrybutorom i konsumentom, jednocześnie poprawiając jakość życia społeczności, w których działamy – powiedział Troy Hicks, wiceprezes wykonawczy Herbalife ds. operacji ogólnoświatowych. 

– Wprowadzenie programu certyfikacji My Green Lab pomaga nam zainicjować długoterminowe, zrównoważone zmiany, które są niezbędne do tego, aby naprawdę być wiodącym biznesem MLM w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia – dodał.

Mogą Cię również zainteresować