Konferencja LAVYLITES w Katowicach

przez Piotr Hoffmann

To bez wątpienia firma, na której temat mamy w ciągu ostatniego roku najwięcej pytań od naszych Czytelników. „Panie redaktorze, ale co jest w tych produktach, że tak wszystkim pomagają?” Albo: „Jak oni to robią, że ludzie mają takie efekty?” Szczerze – nie mamy pojęcia.

ee

Twórca kosmetyków LAVYLITES – Tibor Jakabovics, jako wysokiej klasy naukowiec, zapewne wie co i jak trzeba zrobić, aby te produkty spełniały swoje zadanie. Opinie klientów mówią wszystko. Ale na pewno nie zdradzi opatentowanych, najważniejszych tajemnic swojego przedsiębiorstwa.

Ostatnio na konferencji działającego w systemie MLM biznesu LAVYLITES byliśmy z naszym reporterskim zoomem 21 kwietnia 2018 roku w katowickim Park Inn by Radisson. Spotkanie rozpoczął nowo mianowany dyrektor firmy – Szilárd Mátrai, który zgrabnie podsumował kilka ostatnich miesięcy działalności i rozwoju LAVYLITES na rynkach poza europejskich oraz dał uczestnikom konferencji kilka cennych wskazówek dotyczących tego, co nowego firma planuje wdrożyć w najbliższej przyszłości. 

Po nim ciekawy wykład dał Damian Janasz, który nawiązując do produktów firmy i pomaganiu ludziom w odzyskaniu zdrowia, w bardzo interesujący sposób zwrócił nam uwagę na kilka historii dotyczących wielkich odkryć naukowych, które wywołały rewolucje technologiczno-przemysłowe. Maciej Maciejewski – redaktor naczelny Network Magazynu, jedynego w Polsce niezależnego pisma o sektorze DS/MLM wytłumaczył, dlaczego system network marketingu jest obecnie pewnym krokiem w przyszłość.

Po przerwie obiadowej wystąpił Mirosław Drzał, a następnie wręczono dystrybutorom nominacje na poziom team leadera. Jak zwykle najciekawsze przemówienia czekały nas ze strony liderów, którzy na terenie Polski osiągnęli w LAVYLITES największy sukces i dynamikę wzrostów. Nikt nie mógł być zawiedziony występami Zoltána Berty i Zbigniewa Utko, bo to już jest najwyższy poziom w dziedzinie wystąpień publicznych.

Na koniec przyznano wyróżnienia od poziomu managera, a następnie przemówił jeszcze Piotr Kołakowski. Całe spotkanie prowadził niezastąpiony Tomasz Klocek. W ten sposób cały ten edukacyjny dzień wypełniły wykłady profesjonalnych i kompetentnych prelegentów, zawierające bardzo cenne informacje, dzięki którym ten biznes MLM będzie notował jeszcze większe wzrosty.

Mogą Cię również zainteresować