KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 10 – SŁAWOMIR LUTER

przez Maciej Maciejewski

„W biznesie bardzo ważne jest zagadnienie nazwane świadomy rozwój osobisty. Aby odnieść sukces musimy się dowiedzieć, gdzie mamy luki i niedobory, w którym temacie mamy plusy i minusy. Wtedy możemy przeprogramować się w obszarach, które przeszkadzają nam cieszyć się życiem, być szczęśliwymi, zarabiać dobre pieniądze, budować relacje i biznes. W gruncie rzeczy system MLM jest świetnym badaniem psychologicznym, za pomocą którego dowiemy się, jak zainicjować u siebie zmiany” – twierdzi Sławomir Luter.

„A więc świadomy rozwój osobisty polega na tym, żeby znaleźć swoje słabe strony i za pomocą odpowiednich narzędzi zmienić je na dobre tak, aby lepiej działać i żyć. Ale w tym zjawisku również chodzi o to, aby uodpornić się na manipulacje ze strony licznych ostatnio, samozwańczych super trenerów i mega coachów.

Uwierzcie mi… Celem prawie każdego szkolenia jest sprzedać kolejne szkolenie, a celem prawie każdej nowej książki jest tylko sprzedać następną książkę. Zatem świadomy rozwój osobisty pomaga nam również w uodpornieniu się na sprzedaż ze sceny. Człowiek nie może się poddawać tego typu manipulacjom” – powiedział nasz rozmówca.

Sławomir Luter jest top liderem, ekspertem biznesu MLM, profesjonalnym trenerem, autorem wielu niesamowicie dobrych książek edukacyjnych o systemie marketing sieciowy. I nie tylko. Jest niezwykle autentyczny, a jego szkolenia to czysta praktyka i życie. To prawdziwy pasjonata.

Odkrywa wewnętrzny potencjał człowieka, służąc rozwojowi całej ludzkości. Współpracuje z firmami, menadżerami i zarządami, sportowcami, osobami pracującymi nad biernymi dochodami poprzez system w biznesie marketing wielopoziomowy.

Pomaga ludziom w treningach mentalnych, wzmacnianiu pewności siebie, programowaniu umysłu na sukces oraz w koncentracji. Wielki orędownik i propagator biznesu MLM. I co najważniejsze… nie tylko o nim pisze i gada, ale przede wszystkim go robi. I to z bardzo dobrymi rezultatami. Bardzo. A dlaczego go robi?

Bo już wiadomo. Po roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań był Sławomir Luter. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 10 – SLAWOMIR LUTER

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować