KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 11 – MAŁGORZATA RADZISZEWSKA

przez Maciej Maciejewski

„Jak odnieść sukces w biznesie MLM? To bardzo proste. Zapoznaj się z firmą, jej produktami i planem marketingowym. Sprawdź, co ten projekt Ci oferuje. A potem naucz się rozmawiać z ludźmi tak, aby zostali Twoimi klientami. Wystarczy, że poprosisz ich o to, żeby na jakiś czas… na próbę… zmienili tylko sklep, w którym się do tej pory zaopatrywali. Czy to się sprawdza? Oczywiście! Bo ludzie uwielbiają pomagać. Trzeba ich o to tylko poprosić.”

Taki jest przepis na start w network marketingu według Małgorzaty Radziszewskiej, która w poniedziałek była naszym gościem podczas kolejnego odcinka z serii „KORONABIZNES”. To mistrzyni systemu MLM i pielęgnowania relacji, która w ciągu trzech lat zbudowała sieć ponad 10 000 sklepów internetowych!

Mało tego, pod jej skrzydłami wciąż rosną kolejni, wyjątkowi liderzy, budujący swoje prywatne biznesy typu network marketing i odnajdujący własną drogę w marketingu sieciowym, wspólnie ucząc się i rozwijając unikalne kompetencje, świadomie korzystając z tej formy przedsiębiorczości.

Małgorzata Radziszewska pokazuje, jak nie stać w miejscu i zmienić swoje życie na wielu różnych obszarach, a każdego dnia tej skrzętnej edukacji wciąż przybywa jej kolejnych partnerów w sieci sklepów internetowych.

Chciałbyś, żeby klientami Twojego własnego, w pełni bezobsługowego sklepu internetowego czynnego 24 godziny na dobę byli wszyscy mieszkańcy Piły, Krynicy Zdrój albo innego dziesięciotysięcznego miasta? Koniecznie posłuchaj tego wywiadu z niesamowitą kobietą, która dokonała tego w zaledwie trzy lata. Dowiedz się co zapewnia jej taki rozwój biznesu.

A dlaczego MLM? Bo już wiadomo. Po ponad roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Szansa na jakikolwiek rozwój jest nikła, a kasa w rodzinnym budżecie musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań była Małgorzata Radziszewska. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 11 – MAŁGORZATA RADZISZEWSKA

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować