KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 12 – JOWITA PUKAS-FLEISCHER

przez Maciej Maciejewski
1111 odsłony

„Ponieważ jestem przedsiębiorcą i matką, która w dodatku uwielbia być zaangażowana w tysiące spraw jednocześnie, to w network marketingu chyba najbardziej cenię sobie elastyczność. Ten system zarabiania pieniędzy daje mi pełną swobodę w podejmowaniu kluczowych decyzji. To ja ustalam, kiedy działać, jak to robić, ile i z kim chcę pracować”.

Jowita Pukas-Fleischer

„Poza tym bardzo ważnym aspektem marketingu sieciowego jest dziedziczenie biznesu. Wszystko, co ja zbuduję, kiedyś będą mogły przejąć moje dzieci. No i w końcu ta prorodzinność. Działając i budując swój biznes MLM wszędzie mogę zabierać ze sobą dzieci. To dla mnie niezmiernie ważny atrybut organizacyjno-wychowawczy” – powiedziała nam Jowita Pukas-Fleischer, która była gościem cyklicznego spotkania, które realizujemy pod wspólnym tytułem „Koronabiznes”.

Jest trenerem zdrowia, trenerem personalnym, certyfikowanym trenerem mentalnym. Swoją pasję do zdrowego stylu życia połączyła z budowaniem zdrowego i dochodowego biznesu. Kobieta niesamowicie pozytywna, niezmiernie energetyczna, niebanalnie charyzmatyczna i niezwykle przedsiębiorcza. Szalenie urocza. Podczas naszego wywiadu poprosiliśmy ją, aby wyciągnęła z rękawa najmocniejsze karty w tej grze. Wyłącznie asy. Jadłeś kiedyś tabasco? Otóż te informacje mają większą moc.

Skąd pomysł? Po ponad roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

A dlaczego MLM? Bo już wiadomo. Po ponad roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań była właśnie Jowita Pukas-Fleischer. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 12 – JOWITA PUKAS-FFLEISCHER

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Jowita Pukas-Fleischer

Mogą Cię również zainteresować