KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 13 – PATRYCJA SŁABOLEPSZA-MAZUR

przez Maciej Maciejewski

„Moim zdaniem największą obecnie wartością network marketingu jest fakt, że nie wymaga on od człowieka dużej inwestycji, a jednocześnie daje możliwość zarabiania gigantycznych pieniędzy. Fajne jest również, że biznes MLM to praca łatwa, ale może się to jednocześnie okazać pewnego rodzaju klątwą. Bo zazwyczaj jeśli coś jest łatwe, to ludziom trudno w to uwierzyć.”

„Zatem te atrybuty, które niewątpliwie są zaletą systemu network marketing jednocześnie mogą być jego przekleństwem. Jednak dla mnie to najważniejsze aspekty tej formy zarabiania pieniędzy. Łatwość wejścia i łatwość działania w stosunku do tego, co możemy zbudować i wygenerować” – twierdzi Patrycja Słabolepsza-Mazur, która w poniedziałek była naszym gościem na żywo.

Patrycja Słabolepsza-Mazur. Pełnoetatowa mama dwójki dzieci, żona i bizneswoman, a przede wszystkim szczęśliwa i spełniona kobieta, która kieruje się koncepcją work-life balance. Oto top liderka działającej w systemie MLM firmy Livioon International.

Szkoleniowiec, trenerka personalna i mentalna, budująca swoje zespoły zarówno w kraju, jak i za granicą. Osoba niezwykle energiczna i charyzmatyczna, która wkłada całe serce we wszystko, czego się podejmie. Jako zawodowa tancerka, trenerka par sportowych oraz międzynarodowy sędzia taneczny… doskonale wie, jak osiągać zamierzone cele dzięki konsekwencji, wytrwałości i pasji do tego, co się robi.

W oparciu o swoje doświadczenie oraz nieprzeciętny charakter zbudowała stabilny i odporny na kryzysy biznes, który stwarza nieograniczone możliwości. Uczy jak krok po kroku stworzyć swoją markę osobistą, wymarzony zespół, uzyskać dochód pasywny i dzięki magii marketingu sieciowego czerpać z życia pełnymi garściami.

Niezwykle zaangażowana w rozwój osobisty, jak i zwiększanie możliwości biznesowych kobiet. Szczególną wagę przywiązuje do generowania i budowania poczucia własnej wartości wśród swoich partnerek i partnerów biznesowych. Pomaga każdemu dostrzec swój indywidualny potencjał i uczy, jak go efektywnie wykorzystać w budowaniu własnego biznesu. Podczas naszego wywiadu poprosiliśmy ją, aby wyciągnęła z rękawa najmocniejsze karty w tej grze. Wyłącznie asy.

Skąd pomysł? Po ponad roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

A dlaczego MLM? Bo już wiadomo. Po ponad roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań była właśnie Patrycja Słabolepsza-Mazur. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 13 – PATRYCJA SŁABOLEPSZA-MAZUR

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować