KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 22 – PAWEŁ BORECKI

przez Maciej Maciejewski
1013 odsłony

„Najważniejszym produktem w każdej firmie MLM jest człowiek, który czuje się dobrze. System marketingu sieciowego ma tak niesamowite wartości i atrybuty, że każdy z nas powinien je brać garściami i dawać innym. Nieść je w świat. To jest naszą powinnością w tym biznesie. Zatem co ja tutaj robię? Daję ludziom dostęp do świetnych możliwości”.

„Człowiek jest zwierzęciem stadnym, dlatego się ze sobą komunikujemy. Zatem komunikacja jest najważniejszą umiejętnością, jaką istota rozumna może nabyć. Więc w gruncie rzeczy podstawą do osiągnięcia sukcesu w biznesie MLM są relacje. To relacje są wszystkim” –  powiedział Paweł Borecki, który był gościem cyklicznego spotkania, jakie realizujemy pod wspólnym, roboczym tytułem „KORONABIZNES”.

O tym powiedział nam podczas wywiadu. Poprosiliśmy go również, aby wyciągnął z rękawa najmocniejsze karty w tej grze. Wyłącznie tłuste asy. Jadłeś kiedyś tabasco? Otóż te informacje mają o wiele większą moc.

Paweł Borecki. Chodząca encyklopedia biznesu. Specjalista, rutyniarz, koneser, fachura, zawodowiec. Mistrz sprzedaży i wystąpień publicznych. Autor książki „Pułapki nie tylko w biznesie”. Najpierw zrobił karierę w biznesie tradycyjnym. Jego największym sukcesem, gdy pracował dla Citroën Polska, była jednorazowa sprzedaż za 1,5 mln dolarów. Nie obijał się również, kiedy był dyrektorem regionalnym Otwartego Funduszu Emerytalnego Norwich Union. Zrekrutowany i wyszkolony przez niego zespół osiągnął tam najwyższą skuteczność.

Potem zafascynował się network marketingiem. Dzięki opracowanym przez niego systemom sprzedaży i szkoleniom sprzedawców, firmy sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego korzystające z jego wsparcia dołączyły do grona najskuteczniejszych i najbardziej zyskownych w swojej branży. Jest laureatem konkursu Polish National Sales Awards na najlepszego sprzedawcę w Polsce w kategorii Menedżer branży MLM.

A skąd w ogóle pomysł na nasz cykl wywiadów? Po ponad roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

A dlaczego MLM? Bo już wiadomo. Po ponad roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań był właśnie Paweł Borecki. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 22 – PAWEŁ BORECKI

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować