KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 38 – KONRAD GANDERA

przez Maciej Maciejewski
1380 odsłony

„Co mnie ekscytuje w tym biznesie? Fakt, że raz wykonana praca dzisiaj, może nam przynosić ciekawe korzyści przez wiele lat w przyszłości. Jeśli teraz znajdziemy dobrego klienta, to będziemy otrzymywali prowizje od jego zakupów przez kolejne miesiące”.

„Dzięki konsekwentnej pracy w network marketingu, jako bardzo młody człowiek, mogłem się wyprowadzić od rodziców, zamieszkać w dużym mieście i utrzymywać się na własną rękę. Do tego od firmy dostałem nowiutkiego Jaguara. Moim zdaniem network marketing jest świetnym rozwiązaniem nie tylko jako zajęcie dodatkowe. Daje również świetne szanse i możliwości ludziom młodym, którzy chcą od życia czegoś więcej, niż tylko niewolnicza praca na etacie” – tak powiedział o swoich spostrzeżeniach na temat network marketingu Konrad Gandera, który był gościem jednego z naszych cyklicznych spotkań, jakie realizujemy pod wspólnym, roboczym tytułem „KORONABIZNES”.

Tak powiedział nam podczas wywiadu. Poprosiliśmy go również o to, aby wyciągnął z rękawa najmocniejsze karty w tej grze. Wyłącznie tłuste asy. Jadłeś kiedyś tabasco? Otóż te informacje mają o wiele większą moc.

Nasz gość, jego niesamowita historia, to świetny, konkretny przykład na to, że biznes MLM może zacząć każdy. Konrad Gandera wystartował jako zwykły student. Bez listy kontaktów, bez pewności siebie i bez doświadczenia w jakimkolwiek biznesie…

W 5 lat zbudował zespół blisko 7 000 osób w kilku krajach świata, a w wieku 28 lat osiągnął wolność finansową. Twórca wielu szkoleń, e-booków oraz bloga dla branży biznesu sieciowego. Razem ze swoim zespołem generują ponad 1 mln zł obrotu miesięcznie. Dlaczego i jak pracują w tych dziwnych dla przedsiębiorczości czasach? Teraz jest im łatwiej czy trudniej? O tym jest ta rozmowa…

A dlaczego zainicjowaliśmy taki cykl wywiadów o network marketingu? Bo już wiadomo. Po prawie dwóch latach poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań był właśnie Konrad Gandera. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 38 – KONRAD GANDERA

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować