KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 41 – ŁUCJA JANKOWSKA

przez Maciej Maciejewski
1224 odsłony

Nasza interlokutorka mówi o sobie, że jest zwykłą kobietą z małego miasteczka, która w network marketingu znalazła się przez przypadek, a dziś to jej jedyne źródło dochodu. Dziwne? Nie. Przecież tak naprawdę ok. 98% ludzi współpracujących z firmami MLM tak właśnie startowało, traktując tę alternatywną formę zarabiania pieniędzy, jako dodatkowe źródło dochodu. I to w biznesie MLM jest najpiękniejsze!

Dlaczego? Wyobraźmy sobie np. samotną kobietę wychowującą dwójkę dzieci, pracującą w hipermarkecie. Zarabia 2 500 zł/miesiąc. W network marketingu, lekką ręką dorabia kolejne 2 500 zł/miesiąc. Co się dzieje u takiej rodziny? Dzięki poświęceniu kilku godzin tygodniowo na marketing wielopoziomowy… jej domowy budżet wzrósł o 100%.

Poza tym dodać należy, że nie dla każdego najważniejsza jest kasa. Większość osób bardziej ceni sobie w tym systemie pracy totalnie inne wartości i atrybuty, np. kontakty międzyludzkie, liczne podróże czy edukację.  

Bo co zawsze przynosi ludziom największe i pewne zyski? Oczywiście inwestowanie w wiedzę! Tak powiedział ponad 240 lat temu Benjamin Franklin, ale nie odkrył nic nowego. Bo to jest podstawowa zasada egzystencji człowieka od zarania ludzkości!

Nauka i wiedza, którą zdobywasz, umacnia Twoją wewnętrzną siłę, daje moc i pewność, że zawsze dasz sobie radę. Zatem idź przez życie tak, jak byś każdego dnia miał coś nowego do nauczenia się. I pamiętaj, że sama wiedza, to nie wszystko. To, czego się uczysz, wdrażaj w życie i wykorzystuj w praktyce. Dziel się też swoją wiedzą z innymi – ku chwale branży.

„Nasze życie nie musi być smutne i jednostajne. Nie zamykajmy się w ponurej egzystencji na ośmiogodzinnym etacie, gdzie w kółko robi się te same rzeczy. Każdy z nas może i ma prawo zorganizować sobie swój świat w sposób ciekawy i radosny” – tak powiedziała nam o swoich spostrzeżeniach na temat pracy w MLM Łucja Jankowska, która była gościem jednego z naszych cyklicznych spotkań, jakie realizujemy pod wspólnym, roboczym tytułem „KORONABIZNES”.

Tak powiedziała nam podczas wywiadu. Poprosiliśmy ją również o to, aby wyciągnęła z rękawa najmocniejsze karty w tej grze. Wyłącznie tłuste asy. Jadłeś kiedyś tabasco? Otóż te informacje mają o wiele większą moc.

Na pierwszym planie jest dla niej rodzina. To szczęśliwa żona i mama 22 letniego, wspaniałego mężczyzny, który już samodzielnie uczy się życia oraz 7 letniej księżniczki, której poświęca sporo swojego wolnego czasu. Jest z niewielkiego miasteczka, w którym udziela się społecznie na rzecz ludzi, żeby żyło im się przyjemniej. W swojej karierze zawodowej robiła wiele rzeczy. Najpierw uczyła się handlu, później studiowała psychologię, pracowała na etacie, prowadziła własne działalności gospodarcze w przeróżnych branżach. Bardzo interesuje się zdrowiem, odpornością, inteligentnym odżywianiem i alternatywnymi metodami leczenia. O pracy w network marketingu powiedziała jeszcze coś takiego:

Lubię być wśród ludzi. To oni dają mi siłę i powodują, że z ludźmi i dla ludzi góry mogę przenosić.

A dlaczego zainicjowaliśmy taki cykl wywiadów o network marketingu? Bo już wiadomo. Po dwóch latach poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Te dwa lata pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazały jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań była właśnie Łucja Jankowska. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 41 – ŁUCJA JANKOWSKA

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować