KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 8 – GRZEGORZ CELEBAN

przez Maciej Maciejewski
1247 odsłony

O drugiej w nocy obejrzałem ten wywiad drugi raz, a przed chwilą skończyłem oglądać po raz trzeci. Chciałbym więcej takich mocnych gości i przekazanych informacji w naszej redakcji. Grzegorz Celeban dał ludziom potężną dawkę wartości, ale okraszonych prawdziwymi z życia i nabytego doświadczenia wziętymi przykładami oraz historiami.

Mega wartość. Jeśli ktoś jeszcze tego nie oglądał trzeba to zrobić koniecznie. Natychmiast. Edukacja najwyższych lotów. I to nie tylko o systemie MLM. Grzegorz Celeban? WHO IS THIS? No powiem Wam, że jak czytam jego historię to przed oczami widzę co najmniej 70 latka. A to przecież młody chłopak jest! Przygodę z budową biznesu MLM zaczął w wieku 23 lat. Po 1,5 miesiąca awansował na kierownika, a po 1,5 roku na dyrektora.

Potem szybko rosły wyniki sprzedaży jego ludzi, aż osiągnął Mont Everest w firmie Votum SA. Potem zaczął karierę na rynku rozwoju osobistego. Uczył sprzedaży, występował na jednej scenie z Brianem Tracy we Wrocławiu, z Lesem Brownem i Nickiem Vujicicem w Zurichu i wydał 6 produktów audio, które są sprzedawane w prawie 100 polskich e-księgarniach. Na koncie ma nawet książkę!

Jest wielkim zwolennikiem systemu sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. Dlaczego? Bo już wiadomo. Po roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań był Grzegorz Celeban. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 8 – GRZEGORZ CELEBAN

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować