Krzysztof Pauch na nowym czyli spotkanie biznesu EQOLOGY we Wrocławiu

przez Maciej Maciejewski
3082 odsłony

Pod koniec września br. we wrocławskim hotelu Campanille odbyło się ciekawe, network marketingowe spotkanie grupy, której członkowie budują swój biznes MLM w oparciu o współpracę z firmą EQOLOGY. Ekipa nazywa się EQTime, a organizatorami eventu byli Estera i Kamil Hanasz, którzy w planie marketingowym tego przedsięwzięcia są na pozycji platinum president.

– To był bardzo ważny moment w naszej karierze. Po tak długiej kwarantannie w jednym miejscu spotkała grupa wspaniałych i zmotywowanych osób, które postanowiły przeżyć życie według własnych zasad. Ten, kto nie boi się marzyć i postanowi zawalczyć o siebie osiąga szczyt. Tak jest z tym zespołem, a wszystko zaczęło się od Krzysztofa Paucha. Przez wiele lat kilkanaście razy odmawiał nam spotkania, nawet nie chciał słuchać o nowym biznesie MLM – dobrze było mu w miejscu, w którym działał. Ale przyszedł czas, że w końcu umówił się z nami na obiad. Jak to świetnie ujął na evencie: „Zgodziłem się na spotkanie z Esterą i Kamilem, bo jeśli zaproponowali mi obiad, to dlaczego nie mogę najeść się całkowicie za darmo?” – opowiada Kamil Hanasz.

Teraz działają razem i trzeba przyznać, że wyniki są imponujące. W ciągu pierwszych dziewięciu dni Krzysztof uzyskał tytuł prezydenta, a zrobił to działając online w czasie, kiedy był na wakacjach w Chorwacji. Jego liderzy z zespołu również uzyskali już poważne i znaczące tytuły w EQOLOGY. Dla niektórych osób z kilkuletnim doświadczeniem w branży jest to pierwszy tak duży sukces w marketingu sieciowym.

– Chcąc uhonorować tak wspaniałe wyniki zorganizowaliśmy event dla Krzysztofa i jego zespołu. Przyjechali również znani liderzy EQOLOGY, w tym Børre Gjersvik – wizjoner firmy oraz twórca naszego produktu. Świętowaliśmy między innymi nowy certyfikat WWF, który uzyskał  nasz koncept jako jedyna Omega 3 na świecie. WWF to organizacja pozarządowa i ekologiczna o charakterze międzynarodowym, powstała w 1961 roku. Jej misją jest powstrzymanie degradacji środowiska naturalnego Ziemi i stworzenie przyszłości, w której ludzie będą żyli w harmonii z przyrodą. Jesteśmy dumni, że z każdej zakupionej butelki Pure Arctic Oil część dochodu trafia do tej organizacji, aby dbać o naturalne środowisko naszej planety – powiedziała nam Estera Hanasz.

– Cieszymy się, że możemy być częścią tego zespołu, a przede wszystkim  cieszymy się, że mogliśmy poznać niesamowicie zmotywowanych ludzi z różnych części kraju, jak i z zagranicy. Razem tworzymy nową przyszłość, a to, co się dzieje teraz jest dopiero początkiem pięknej podróży po sukces i wielkie pieniądze. To dla nas niesamowicie inspirujący i motywujący czas. Postawa Krzysztofa oraz jego zaangażowanie do pracy utwierdziło nas w przekonaniu, że to co robimy zmienia życie oraz zdrowie innych ludzi. Wierzymy, że to ma sens i jeżeli możemy zmienić na lepsze chociaż jedno życie – ma to dla nas ogromne znaczenie – dodał Kamil Hanasz.

Mogą Cię również zainteresować