Naso nesespray sex leketøy på nett Norske Amatør Jenter Thailandske Damer Asian porn hd erotic massage stavanger Dating Sim Games Horoscope By Date Of Birth

Kto ma największy bałagan na biurku?

przez Maciej Badowsk

Zastanawialiście się kiedyś czy są zawody, w których częściej spotkamy się z bałaganem na biurku niż w innych? W Wielkiej Brytanii postanowiono przeprowadzić odpowiednie badania w celu sprawdzenia jak to jest.

źródło: www.flickr.com
źródło: www.flickr.com

Po przeprowadzeniu badania na ten temat okazało się, że tak, są zawody, w których przypadku bałagan jest większy niż w innych. Mianowicie największy chaos panuje na biurkach księgowych i prawników. Najmniejszy natomiast spotykany jest u bankowców. Praca biurowa to nie tylko maile, ale również ogromne stosy papierów, tych potrzebnych i bardzo często niepotrzebnych. Na szczęście drukujemy coraz mniej, zgodnie z ekologicznym trendem, ale i tak każdy, kto pracuje w ramach pracy biurowej wie, że papierów nie łatwo się pozbyć.

Z badań przeprowadzonych przez firmę Viking, która dostarcza materiały biurowe do firm wynika, że zabałaganione biurko to problem blisko 56% pracowników biurowych. Prym wiodą księgowi a najczystsi są bankowcy i agenci nieruchomości. Przy okazji sprawdzono też poziom zagrożeń bakteryjnych na biurkach. Okazało się, że na 90% badanych biurek znaleziono pałeczki drobnoustrojów. Na 60% znaleziono gronkowca a na 50% tlenowe bakterie kuliste odpowiedzialne za zatrucia pokarmowego. Przy okazji okazało się również, że przestrzenie typu open space mają więcej bakterii niż pokoje mniejsze.

Mogą Cię również zainteresować