La Vie Essence. Piękno i luksus na wyciągnięcie ręki

przez Piotr Hoffman
2863 odsłony

Nowa, poruszająca się w systemie marketingu sieciowego firma La Vie Essence, należy do poważanej i renomowanej grupy kapitałowej, która jest właścicielem znanej na całym świecie z ekskluzywnej linii kosmetyków marki La Vie Skin Therapy…

Produkty La Vie Skin Therapy są jednak dystrybuowane w tradycyjnej formie sprzedaży i trafiają na rynki wschodnie, takie jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Chiny czy Singapur. Ze względu na bogactwo naturalnych składników oraz przeciwzmarszczkowe właściwości, nasze kosmetyki są odpowiednie dla nawet najbardziej wymagającej skóry. Codzienne stosowanie przynosi spektakularne efekty nawilżające i liftingujące.

STABILNA FIRMA Z POLSKIM KAPITAŁEM

Nie kto inny, jak właśnie polscy praktycy biznesu prowadzący już od wielu lat firmy odnoszące międzynarodowe sukcesy, wprowadzili na rynek La Vie Essence, przygotowując się do startu w Polsce przez prawie 2 lata. Doświadczenie, wiedza, efektywne zarządzanie oraz współpraca ze specjalistami lepszymi od najlepszych pozwoliły szybko osiągnąć tytuł lidera. Właśnie dzięki temu La Vie Essence – firma o milionowym kapitale i gotowym planie działania na najbliższe 5 lat, może chwalić się stabilną pozycją i gwarantować swoim partnerom bezpieczną, długotrwałą i niezwykle korzystną współpracę.

OFERTA LA VIE ESSENCE – PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Nasze produkty są tworzone przez najlepszych specjalistów w centrach badawczo-rozwojowych. Produkowane w nowoczesnych fabrykach zgodnie z najwyższymi standardami jakości i według najnowszych technologicznych schematów, z wielką troską o najmniejsze szczegóły. Dogłębnie testowane na etapie wdrożenia. Idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i doskonale spełniające Twoje codzienne oczekiwania. Takich produktów w Polsce jeszcze nie było!

Chcemy, aby nasze kosmetyki były wyjątkowe pod każdym względem, dlatego ogromną wagę przywiązujemy również do kwestii estetycznej. Nasze opakowania są dziełem doświadczonych projektantów, bazujących podczas swojej pracy na najnowszych rynkowych trendach i wykorzystujących do produkcji materiały o najwyższej jakości co sprawia, że nasze produkty wyróżniają się nowoczesnym wyglądem, a każde opakowanie jest unikalne.

Kiedy używasz kosmetyków La Vie Essence dostarczasz organizmowi składniki niezbędne do sprawnego funkcjonowania i powalającego wyglądu. Jednocześnie te same produkty są podstawą Twojego nowego biznesu. Pozwól, by inni także czerpali radość z ich spektakularnego działania – dziel się swoją wiedzą o produktach i buduj własną sieć dystrybucji. La Vie Essence oferuje Ci dostęp do najwyższej jakości w najniższej cenie. Wykorzystaj to!

LA VIE ESSENCE ROZDAJE UDZIAŁY!

Szczęściarz z Ciebie, bo trafiłeś na naszą wyjątkową ofertę! Jako pierwsza firma w Polsce, La Vie Essence rozdaje dożywotnie udziały w swoich światowych obrotach PIERWSZYM 100 OSOBOM, które kupią Pakiet Gold. Startujemy w kraju, lecz razem z partnerami chcemy zwiększać swoje wpływy w pozostałych państwach. Odwiedź naszą stronę: http://www.lavieessence.pl i podejmij współpracę jeszcze dziś! Cena Pakietu Gold to 5 000 zł. Oto korzyści, które otrzymujesz w momencie zakupu:

 • 1% DO PODZIAŁU W OBROTACH CAŁEJ FIRMY (dla pierwszych 100 osób),
 • 15% w planie kariery na start (stała minimalna pozycja w planie marketingowym, NIE TRZEBA WYRABIAĆ OBROTU, ŻEBY JĄ UTRZYMYWAĆ),
 • 1 x TABLET SAMSUNG/HUAWEI,
 • 3 x La Vie Essence RED RICE CELL-POWER,
 • 3 x La Vie Essence INTENSIVE REPAIR, 
 • 2 x La Vie Essence Young Barley (Młody Jęczmień),
 • 2 x La Vie Essence Spirulina & Active Collagen (spirulina + aktywny kolagen).

DODATKOWE BONUSY:

 • 200 zł za pozyskanie Bronze Partnera bezpośrednio,
 • 400 zł za pozyskanie Silver Partnera bezpośrednio,
 • 100 zł za pozyskanie Silvera Partnera w drugiej linii,
 • 700 zł za pozyskanie Gold Partnera w pierwszej linii,
 • 300 zł za pozyskanie Gold Partnera w drugiej linii.

PO PROSTU ZARABIASZ – MULTI LEVEL MARKETING

W rozwoju naszej firmy stawiamy na marketinq wielopoziomowy, który jest jedną z gałęzi sprzedaży bezpośredniej. Polega on na oferowaniu produktów i usług konsumentom w oparciu o zaufanie, pozytywne relacje oraz kontakt osobisty. Naturalny system rekomendacji i możliwość odsprzedaży to źródło Twojego zysku!

Kiedy już zostajesz partnerem biznesowym La Vie Essence, otrzymujesz ekskluzywne kosmetyki La Vie Essence, reklamujesz je oraz budujesz własną sieć dystrybucji, mnożąc w ten sposób swoje zarobki. Dzięki temu, że pomijamy zbędnych pośredników, przeznaczamy dużą część wartości produktów właśnie na Twoją premię i liczne profity. Im większe zaangażowanie, tym większe zarobki. Proste, prawda?

Chcesz kupować świetnej jakości produkty po niższej cenie? Zostań swoim własnym klientem i kupuj najlepsze kosmetyki z linii La Vie Essence ok. 20% taniej! Interesuje Cię dodatkowy dochód? Rekomenduj produkty znajomym i zarabiaj, zyskując nawet 47% od ceny zamówienia.

SWOBODA DZIAŁANIA

La Vie Essence gwarantuje Ci luksusowe produkty o najwyższej jakości, skuteczny i sprawdzony schemat działania (know-how) oraz ciągłe wsparcie w dążeniu do celu. Jednak to Ty kierujesz swoim biznesem, organizujesz czas i wybierasz współpracowników. Niczego Ci nie narzucamy. Nie stawiamy też ograniczeń. Jesteś swoim własnym szefem, ustalasz obowiązki i określasz właściwy sposób realizacji planów. Mamy pewność, że Twoja konsekwentna praca i zaangażowanie przyniosą Ci wszystko, czego potrzebujesz – niezależność finansową, interesujące życie, spokojną głowę i czas dla rodziny. Czego chcieć więcej?

Tylko od Ciebie zależy, jak daleko zajdziesz i jak dużo zarobisz. Zbuduj szeroką sieć dystrybucji i zostań liderem La Vie Essence. Wraz z rozwojem kariery zyskujesz możliwość awansowania na wyższe poziomy, zdobywasz dodatkowe premie i wartościowe nagrody. Co więcej, najlepszych agentów, którzy w pierwszym kwartale wykażą swoje wyniki, zabierzemy na kilkudniową wycieczkę do Dubaju – całkowicie sponsorowaną przez firmę. Twoje zaangażowanie to czysty zysk!

PROGRAMY MOTYWACYJNE LA VIE ESSENCE

Wspieramy Cię podczas Twojej biznesowej drogi. Proponujemy atrakcyjne programy, w których zyskujesz dodatkowe korzyści. Przykładowo – Program Samochodowy „Wysokie Obroty”, dzięki któremu otrzymujesz leasing na Twój samochód marzeń.

W zależności od osiągniętej kwalifikacji, w Twoim zasięgu są Mercedesy klasy A, C, E, GLC, GLE czy S. Jako jedyni w Polsce oferujemy Ci również wyjątkowe Maserati, piękne Bentleye i powalające Lamborgini lub Ferrari! Czy widzisz już siebie za kierownicą jednego z tych prestiżowych samochodów? Czujesz pod palcami dotyk luksusowej tapicerki? Słyszysz przyjemny ryk silnika? Dołącz do partnerów La Vie Essence i zamień tę wizję w rzeczywistość szybciej niż natychmiast.

Ważne! Wcale nie musisz mieć działalności gospodarczej, ponieważ nie bierzesz leasingu na siebie. Robi to La Vie Essence, nagradzając Cię w ten sposób za zaangażowanie. Jeśli jednak Twój poziom z jakiegoś powodu spada, niczym się nie martwisz – nie jesteś obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami.

LA VIE ESSENCE BIZNES KLUB

Jak widzisz, inwestując w La Vie Essence, otrzymujesz szansę łatwego i naprawdę dużego zarobku przy wykorzystaniu jasnego planu marketingowego, czyli w rzeczywistości po prostu ZYSKUJESZ. Dbamy o naszych partnerów – w jednym kwartale planujemy wydać na bonusy aż 100 tysięcy złotych! Gwarantujemy premie, nagrody, prestiżowe samochody i ekskluzywne, międzynarodowe wycieczki dla najlepszych. Wszystko dlatego, bo doceniamy Twoje zaangażowanie. Co więcej, zyski osiągane przez Ciebie w kolejnych etapach kariery nie kasują się, lecz sumują! Porównaj naszą ofertę z innymi dostępnymi na rynku i przekonaj się sam, jak dużą mamy przewagę i jak dużo możesz zarobić właśnie z nami!

PAMIĘTAJ: WSPIERAMY TWÓJ SUKCES!

La Vie Essence to więcej niż firma – to wartość, którą ludzie tworzą dla ludzi. Twoje emocje i marzenia są tutaj najważniejsze, a bazą jest dla nas zaufanie i partnerska współpraca. Naszą ideą jest wspieranie liderów budujących własne biznesy i stabilne firmy z La Vie Essence. Razem z nami możesz sprawić, że Twoje życie będzie charakteryzował efektywny rozwój, który przyniesie Ci niesamowitą satysfakcję – masz przy tym nasze wsparcie, bo sukcesy zawodowe i prywatne naszych partnerów to też nasze sukcesy.

Dzisiaj zapraszamy właśnie Ciebie do wyjątkowego zespołu La Vie Essence. Razem rozwiniemy biznes na całym świecie – może zostaniesz naszym ambasadorem w jakimś interesującym kraju? Osiągniesz wysokie zarobki, otrzymasz prestiżowe profity, zrealizujesz swoje plany i zapewnisz bliskim wszystko to, na co zasługują? To chyba wystarczające powody do podjęcia odpowiedniej decyzji, prawda? Odważ się sięgnąć po swoje. Zaufaj naszemu doświadczeniu, wykorzystaj szansę i zacznij nowe życie jeszcze dziś – z La Vie Essence.

Mogą Cię również zainteresować