Łatwe magazynowanie danych

przez Michał Walter
159

Marka Canyon zaprezentowała nowe wielofunkcyjne czytniki kart na USB. CNR-CARD5,6,7 to seria nowych, praktycznych czytników kart. Te niewielkie i wyjątkowo funkcjonalne urządzenia w błyskawicznym czasie przeniosą Twoje ulubione zdjęcia oraz filmy wprost na komputer.


Dzięki swojej specyfice pasują do większości dostępnych na rynku kart pamięci, z uwzględnieniem kart SD o dużej pojemności. Obsługiwane formaty to między innymi: SD/MMC/MicroSD/SDHC. Nie jesteś komputerowym ekspertem? Nie martw się! Czytniki kart CNR-CARD są bardzo proste w obsłudze. Wystarczy jedynie włożyć kartę pamięci, a czytniki Canyona zrobią resztę za Ciebie. Urządzenia działają w technologii plug-and-play, więc nie ma konieczności ściągania dodatkowych sterowników.

Kolejną właściwością czytników jest ich opływowy kształt oraz kompaktowość – za sprawą ich niewielkich rozmiarów zmieszczą się do każdej torebki czy nawet kieszeni. Możesz wybrać jeden z dwóch obecnie dostępnych na rynku kolorów: stonowaną szarość, bądź klasyczną czerń. CNR-CARD5,6,7 można swobodnie używać z komputerami stacjonarnymi i notebookami. Czytniki są także kompatybilne z komputerami Mac i różnymi wersjami systemu Windows, takimi jak XP, Vista i 7. Cena: 31-41 zł.

Mogą Cię również zainteresować