Magazyn Forbes uznał firmę Herbalife za jednego z najlepszych amerykańskich pracodawców pod względem różnorodności

przez Maciej Maciejewski

Spółka Herbalife Nutrition ogłosiła, że została wybrana przez magazyn Forbes jednym z najlepszych amerykańskich pracodawców w kwestii różnorodności w rankingu za rok 2022. Koncern uplasował się również w pierwszej dziesiątce w kategorii branża żywności, napojów bezalkoholowych, alkoholu i tytoniu.

W lutym 2022 roku działająca w systemie MLM firma Herbalife Nutrition została również uznana przez Forbes za jednego z najlepszych amerykańskich pracodawców średniej wielkości. – Nasze zaangażowanie w różnorodność wynika z przekonania, że ​​stworzenie prawdziwie zróżnicowanego, sprawiedliwego i integracyjnego miejsca pracy czyni z nas silniejszą organizację. Nasze wysiłki są częścią nieustannego doświadczania, a ta nagroda podkreśla nasze dążenie do bycia najlepszym w swojej klasie pod względem tworzenia integracyjnego miejsca pracy – powiedział Everton Harris, dyrektor ds. zasobów ludzkich w Herbalife.

Spółka oświadczyła, że ​​jest mocno zaangażowana w swoje programy różnorodności i nadal opiera się na konkretnych inicjatywach, w tym przeprowadzaniu ankiety zaangażowania pracowników i uruchamianiu rady ds. różnorodności, równości i integracji, której współprzewodniczą dyrektor generalny John Agwunobi i dyrektor ds. zasobów ludzkich Everton Harris.

Firmy z listy najlepszych pracodawców Forbes pod względem różnorodności zostały wybrane na podstawie niezależnego badania przeprowadzonego przez portal statystyczny Statista na próbie 50 000 Amerykanów pracujących dla spółek zatrudniających co najmniej 1000 osób. Pracowników poproszono o wskazanie firm, które ich zdaniem są najbardziej zaangażowane w różnorodność, sprawiedliwość i integrację. Ostateczna lista zawiera listę 500 pracodawców, którzy nie tylko otrzymali najwięcej rekomendacji, ale także mogą pochwalić się najbardziej zróżnicowanymi zarządami i stanowiskami kierowniczymi, a także najbardziej proaktywnymi inicjatywami w zakresie różnorodności i integracji. Spośród około 11 000 pracowników Herbalife Nutrition na całym świecie około 3100 pracuje w Stanach Zjednoczonych.

 

Mogą Cię również zainteresować