Magdalena Chwastowska w cyklu Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewski
1224 odsłony

„Jak sobie radzę z dynamiczną budową biznesu MLM wychowując jednocześnie trójkę dzieci? To bardzo proste! System marketingu sieciowego pozwala nam generować bardzo dobre pieniądze pracując w domu za pomocą laptopa czy nawet smartfona. Poza tym nikt nam tutaj nie stawia warunków, nikt nie dyktuje obowiązków, bo nie mamy nad sobą szefa. Każdy jest kowalem własnego biznesu”.

Magdalena Chwastowska

Dziś zarysuję lekko bardzo ważny w Polsce temat okraszony społeczno-socjologicznym punktem widzenia problemu związanego z kobietami i aspektem finansowym wychowywania potomstwa. Ogólnie utrzymania kochanej rodziny. Matki Polki w biznesie network marketing czyli Magda Chwastowska i jej trójeczka dzieci w tym bliźniaki.

Moja interlokutorka jest dobrze wykształconą, inteligentną kobietą. Ukończyła studia na wielu kierunkach. Posiada wyższe wykształcenie w dziedzinie turystyki i rekreacji, pedagogiki dla nauczycieli, filologii angielskiej, geografii oraz oligofrenopedagogiki. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako nauczyciel przedmiotów z zakresu turystyki i rekreacji w technikum hotelarstwa, nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej i gimnazjum, a przez rok była nawet kierownikiem Punktu Informacji Turystycznej w Brzeskim Centrum Kultury.

Rodzina. Jest kochającą żoną swojego męża, z którym doczekali się już trójeczki potomstwa (Jakub 15 lat oraz bliźniaki Maja i Kacper po 7 lat). Hobby. Dobra muzyka (w zależności od nastroju), dobra książka (głównie lektury rozwojowe i biografie), jazda na rolkach i podróże (przede wszystkim kraje, gdzie jest ciepło).

Konkluzje. Od 2,5 roku nie pracuje na etacie. Od listopada 2020 roku prowadzi własną firmę w oparciu o model marketingu sieciowego i z powodzeniem buduje swój zespół w Polsce i zagranicą. Bo system MLM to przecież biznes globalny. Zapraszam na wywiad z Magdaleną Chwastowską, który zrobiłem podczas 5 urodzin polskiej spółki S’OUVRE na przepięknej wyspie Gran Canaria. Zapnijcie pasy!

Mogą Cię również zainteresować