Mariusz Szuba rozpoczął nowe tournee „Podróż Bohatera”

przez Marek Wyrzychowski
499 odsłony

W ostatni weekend marca cały zespół MS Team Mariusza Szuby, jednego z najlepszych w Polsce trenerów motywacyjnych, wyruszył w podróż do 4 największych miast Polski.

„Podróż Bohatera” to znany i ceniony za skuteczność trening motywacyjny, który sprawdza się szczególnie tam, gdzie o sukcesie decydują osobiste zaangażowanie oraz konsekwentne dążenie do celów. Jego uczestnicy w krótkim czasie dokonują potężnych zmian, tak w życiu osobistym, jak i zawodowym. Sam trening stał się w znacznym stopniu podwaliną wielu biznesów, opartych na zaangażowaniu i motywacji ich uczestników.
 
Mariusza Szuby, autora programu i prowadzącego trening, nikomu nie trzeba przedstawiać. To fenomenalny mówca motywacyjny i trener NLP, znany z unikatowego podejścia, w którym za każdym razem kluczową rolę odgrywa pozytywna zmiana u jego słuchaczy. Mariusz od lat przekazuje ludziom najbardziej skomplikowaną i ekskluzywną wiedzę, w najprostszy z możliwych sposobów – wykorzystując do tego zabawę i świetne poczucie humoru.

28 marca br. w Poznaniu i 29 marca br. w Gdyni były pełne sale, światła, muzyka i gość specjalny – wszystko to możesz jeszcze przeżyć, dołączając w:

• KATOWICE 4 kwietnia 2009 r.
• WARSZAWA 5 kwietnia 2009 r.

Szczegóły trasy i możliwość rezerwacji uczestnictwa na stronie: www.mariuszszuba.pl/lang.pl/no/polecam/5/1605

(Marek Wyrzychowski)

Mogą Cię również zainteresować