Marka Herbalife znów doceniona. W dziedzinie suplementacji firma zgarnia najważniejsze nagrody świata

przez Maciej Maciejewski
2748 odsłony

Euromonitor International – niezależna firma badającą rynek, nagrodziła network marketingowy koncern Herbalife Nutrition, uznając jego produkty odżywcze za najlepsze na świecie. Spółka otrzymała również tytuł najlepszej marki w dziedzinie żywienia i aktywnego stylu życia.

Firma Herbalife utrzymuje również swoją wiodącą pozycję na świecie w czterech innych kategoriach Euromonitora, w tym kontroli wagi i dobrego samopoczucia, a także piąty rok z rzędu otrzymała tytuł wiodącej na świecie marki w kontroli wagi i zamienników posiłków oraz suplementów białkowych.

– Tworzenie najlepiej smakujących, najwyższej jakości suplementów diety, które pomagają ludziom osiągać konkretne cele zdrowotne, leży u podstaw tego co robimy i dlatego konsumenci ufają naszej firmie w kwestiach poprawy ich diety – powiedział John Agwunobi, prezes i dyrektor generalny w Herbalife Nutrition.

Każdego roku firma Herbalife otrzymuje liczne nagrody za wysokiej jakości, oparte na nauce produkty od mediów, agencji rządowych i instytucji zajmujących się szeroko rozumianymi badaniami konsumenckimi. Oto niektóre z nagród przyznane spółce w ubiegłym roku:

Stany Zjednoczone – produkty Herbalife wybrane jako jeden z najlepszych programów odchudzających przez Consumer Affairs w głosowaniu konsumentów.

Chiny – wiele nagród, w tym National Award for Enterprises Demonstrating Quality and Integrity in Products and Services przyznawana przez China Quality Inspection Association.

Indie – marka uznana za Power Brand 2021 w kategorii Women’s Holistic Nutrition przez Femina – pierwszy i najczęściej czytany anglojęzyczny kobiecy magazyn w Indiach.

Korea – dziesiąty rok z rzędu spółka otrzymała główną nagrodę w kategorii zdrowej żywności funkcjonalnej od Digital Chosun Ilbo – wiodącej, lokalnej firmy medialnej, sponsorowanej przez ministerstwo handlu, przemysłu i energii oraz ministerstwo rolnictwa, żywności i spraw wsi.

Rosja – nagroda Produkt Roku za wysokobiałkową kawę mrożoną przyznana przez Rosyjską Izbę Handlową i Moscow International Business Association (MIBA).

Tajwan – symbol jakości żywieniowej przyznawany przez Instytut Biotechnologii i Przemysłu Medycznego w celu poinformowania konsumentów o tym, które produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Wielka Brytania/Irlandia – Produkt Roku dla Tri-Blend Select w kategorii suplementy diety. O przyznaniu nagrody decydują głosy konsumentów.

Wietnam – nagroda Złoty Produkt Zdrowia Publicznego przyznana przez Wietnamskie Stowarzyszenie Żywności Funkcjonalnej. Szesnaście produktów Herbalife Nutrition zostało docenionych za jakość, bezpieczeństwo i skuteczność.

Belgia – nagroda Produkt Roku za Collagen Skin Booster i Formula 1 Smooth Chocolate Flavor. O przyznaniu nagrody decydują głosy konsumentów.

Mogą Cię również zainteresować