MLM Mindset Strategy czyli podstawowe zasady pracy online

przez Roman Madaliński
3012 odsłony

Dziś przekażę Wam ważny sekret. Wytłumaczę na czym polega mój prywatny network marketingowy system Mindset Strategy czyli wyjaśnię jak pracując on-line zbudowałem w TRZY MIESIĄCE sprawny zespół ponad 1300 osób. Bez wychodzenia z domu. To działa!

Roman MadalińskiRoman Madaliński

Co tak naprawdę jest potrzebne do tego, aby zbudować dochodowy biznes w network marketingu bez zaczepiania zimnych kontaktów, przyjaciół i rodziny? Oto podstawowe czynniki składające się na Mindset Strategy. Zacznij od tego:

#1 BIZNES JEST W TOBIE

Po pierwsze musisz zrozumieć, że to TY jesteś Twoim biznesem, a nie Twoja firma marketingu sieciowego, którą każdego dnia promujesz. Musisz pojąć, że to TY jesteś Twoim biznesem, a nie nawet najbardziej skuteczny i kosmiczny produkt, który oferujesz.

#2 UWAŻAJ NA WUJKA

Nigdy nie proponuj swojej oferty nieznajomym z internetu. Ba! Przenigdy nie świeć swoim projektem na własnym profilu. Nieważne, że masz extra promocję na krem, inwestycje, wyjazdy wakacyjne, shake zdrowotny czy olejek z łatwopalnej, zielonej rośliny. Ludzie znając nazwę Twojego biznesu MLM pójdą do dwóch top ekspertów i poradzą się ich. Pierwszy ekspert to YouTube a drugim jest Wujek Google. To zabija ich CIEKAWOŚĆ. Kreuj się zatem na znawcę w danej dziedzinie i dawaj wartość w swoich postach.

#3 WYCZYŚĆ BUTELKĘ

Miej swoją unikalna OFERTĘ. Na rynku jest bardzo wielu podobnych do Ciebie orędowników wielkich zarobków i posiadaczy fenomenalnych produktów. Wyróżnij się dając ludziom znacznie więcej, niż ktoś mógłby tego oczekiwać. Jeśli Twoim produktem jest butelka wody to w zamian za zakup proponuj darmowy kurs zdrowego nawodnienia organizmu, instrukcję czyszczenia butelki w pdf, nagranie wywiadu z top-ekspertem od odżywiania i dołączenie do grupy entuzjastów wszelkich eko-rozwiązań.

#4 ZACIŚNIJ POŚLADKI I RUSZ TYŁEK

Jeśli chcesz mieć efekty to zrób #moveyourass jak to ładnie ujął znany wszem i wobec redaktor naczelny. Jeżeli pracujesz z domu, to ten fakt nie oznacza tego, że to nie jest pełnoetatowa praca. Brak spotkań w kalendarzu (w pracy z domu nazywam je zaproszeniem na „kawkę on-line”) oznacza brak wypłaty na koniec miesiąca. Zawsze. Zgadzasz się z tym?

Mogą Cię również zainteresować