Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

przez Marek Wyrzychowski
489 odsłony

Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości” zakończone. W Auli Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wręczono nagrody 9 zwycięzcom tego konkursu, który skierowany jest do młodzieży ponadgimnazjalnej z całej Polski.

Organizatorem „Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości” jest Studenckie Forum Business Centre Club. Podstawowy cel tego konkursu to poszerzanie wiedzy o gospodarce i rynkach finansowych. „Network Magazyn” objął to przedsięwzięcie patronatem medialnym.

Formuła projektu, oparta na etapowym stworzeniu własnego biznesu poprzez specjalnie przygotowane „case study”, przybliża sytuacje jakich spodziewać się może współczesny przedsiębiorca. Ogólnopolski zasięg przedsięwzięcia motywuje dodatkowo do przeanalizowania miejsca młodego pokolenia w potencjale ekonomicznym naszego kraju, perspektyw młodzieży na zaistnienie w środowisku gospodarczym.

Podczas wręczania nagród wszyscy  członkowie jury i sponsorzy gratulowali zwycięzcom oraz życzyli dobrej i dobrze płatnej pracy w przyszłości, aby w ich CV szybko znalazło się wiele dobrych, znaczących punktów i informacji. Natomiast Daniel Kubach, prezes firmy wydającej „Network Magazynu” – jedyne w Polsce, niezależne pismo o MLM stwierdził: – Życzę Wam wszystkim, żebyście nigdy nie musieli pisać CV. Dziękuję.”

Mogą Cię również zainteresować