Najlepszym miejscem do pracy jest….

przez Tomasz Głowacki
375 odsłony

The winner is… IKEA. Szwedzka firma została najwyżej oceniona przez Great Place To Work(R) Institute Polska podczas uroczystej gali w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych, jako najlepsze miejsce do pracy.

Instytut brał pod uwagę takie kryteria, jak poziom zaufania i koleżeństwa w poszczególnych firmach działających w Polsce. Na temat realizacji tych wartości wypowiadali się w ankietach sami pracownicy. Instytut oceniał też sposób, w jaki przedsiębiorstwa zarządzają kapitałem ludzkim – podaje Wyborcza.biz.

Kto zwyciężył? Wśród przedsiębiorstw, które zatrudniają powyżej 1 tys. pracowników laureatami zostali kolejno: Grupa IKEA w Polsce, Alior Bank SA, Leroy Merlin Polska sp. z o.o.

Kolejnymi były przedsiębiorstwa zatrudniające poniżej 1000 pracowników: Bristol-Myers Squibb w Polsce, Instytut Nafty i Gazu, Microsoft sp. z o.o., SC Johnson sp. z o.o., Medtronic Poland, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris, Lek SA-Sandoz TechOps – czytamy na portalu.

Polska jest jednym spośród 44 państw na całym świecie, w których badanie Great Place To Work(R) jest obecnie przeprowadzane. Co roku instytut przygląda się blisko 4 tysiącom firm.

Ale co oni tam wiedzą. Przecież najstarsi górale świata mówią, że najlepsze firmy są w sektorze DS/MLM!

Mogą Cię również zainteresować