NATUR DAY czyli o sile naturalnych ekstraktów

przez Katarzyna Wagner
1186 odsłony

22 września br. byliśmy z naszym reporterskim zoomem w katowickim hotelu Radisson, gdzie odbyła się kolejna, informacyjno-edukacyjna konferencja polskiej, network marketingowej firmy NATUR DAY. Po prawie dwunastu miesiącach od startu przedsięwzięcie pokazało już, na co je stać…

ee

W spotkaniu wzięło udział co najmniej o trzy razy więcej osób niż w konferencji, która odbyła się cztery miesiące temu w Modlniczce. Bardzo cieszy nas tak ciekawy, dynamiczny rozwój tego biznesu MLM i ogólnie wszystkich, zwłaszcza polskich spółek poruszających się w systemie sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. Wszak to rodzime podmioty są dla menadżerów działających i mieszkających w Polsce najbezpieczniejsze pod kątem technologicznym oraz logistyczno-prawnym.

Spotkanie rozpoczął witając gości prezes spółki – Marcin Mierzwiński. Po nim odbył się wykład na temat zdrowego stylu życia, który poprowadziła mgr inż. dietetyki Justyna Chmielewska. Prelegentka ukończyła studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Od 2005 roku prowadzi gabinet dietetyczny. Jej pasją są przede wszystkim bezinwazyjne techniki przywracania organizmu do zdrowia, poszukiwanie nowych rozwiązań oraz pomaganie chorym. Prowadzi wykłady, szkolenia, jest autorką specjalnego programu szkoleniowego dla gabinetów zdrowia. Zawsze promuje zdrowy styl życia i propaguje powrót do natury. W swojej pracy diagnostyczno-terapeutycznej korzysta z technik i wiedzy tradycyjnej medycyny chińskiej.

Kolejnym wykładowcą była Barbara Lech – dyplomowany coach, mentor i trener. Dyrektor Oddziału Śląskiego Izby Coachingu. Autorka ciekawych książek, ebooków, programów coachingowych oraz kursów online. Zarówno w życiu jak i na scenie cechuje ją energia, autentyczność, entuzjazm i fakt, że potrafi pobudzić każdego do działania. I to było widać podczas jej wykładu. Następnie na scenę wyszła mgr inż. Anna Górnik i znów usłyszeliśmy bardzo ciekawe informacje i wskazówki na temat zdrowia. Prelegentka jest osobą posiadającą wszechstronne certyfikaty w zakresie medycyny niekonwencjonalnej, odżywiania, masażu. Jest homeopatą, dietetykiem, terapeutą, pedagogiem i zielarzem, więc nie ma w tym nic dziwnego, iż wszyscy wysłuchali jej z wielkim zainteresowaniem.

Mirosław Horodecki to człowiek orkiestra. Były sprinter, który biegał także maratony. Jest typem zawodowego sportowca przywykłego do wysiłku i stałego dążenia do zwycięstwa. To pewnie dlatego w jego wykładzie usłyszeliśmy samo gęste. Żadnej ściemy. Mirek zawsze powtarza: „Budujmy zespoły, bo w nich tkwi siła, która pozwoli na osiąganie swoich planów”. Podczas wykładu przyznał, że odnalazł sens życia w budowaniu biznesu MLM i powiedział: „Tylko ten charakter pracy daje wolność. Ale tylko wtedy, gdy to pokochamy. Jako pierwszy wsiadł do samochodu z logo Natur Day. Jako pierwszy został kierownikiem zespołu. Na koniec przyznał, że  5 lat pracy w systemie MLM dało mu w życiu znacznie więcej, niż 35 lat tradycyjnej kariery zawodowej.

Po krótkiej przerwie obiadowej, w panelu „Historie produktowe”, kilku uczestników konferencji podzieliło się z nami swoimi ciekawymi spostrzeżeniami na temat stosowania produktów znajdujących się w ofercie firmy NATUR DAY. Znalazł się również czas na uhonorowanie dyplomami najdynamiczniejszych dystrybutorów za najlepsze wyniki finansowe i awanse w planie marketingowym.

I kolej na następną fachową prelekcję. W akcji zobaczyliśmy prawdziwego specjalistę – lekarz medycyny Janusz Wietecha. To absolwent wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Dyplomowany zielarz, fitoterapeuta, dietetyk, specjalista dietetyki klinicznej. To człowiek, który łączy medycynę z dietetyką, zielarstwem i fitoterapią. Współtwórca i współwłaściciel jednego z pierwszych w Polsce systemów opieki telemedycznej w dietetyce i fitnessie o nazwie FitGo i Teledoktor24. Prowadzi i nadzoruje konsultacje żywieniowe i fitoterapeutyczne w gabinecie fitoterapii Natur Day. Menadżer, lekarz, konsultant i trener rozwoju kompetencji nowoczesnej magnetoterapii leczniczej. A na zakończenie konferencji, tradycyjnie, wystąpił gwóźdź programu – Fryderyk Karzełek. To znany finansista, szkoleniowiec, money coach i autor książki „Pieniądze są sexy”.

A oto inne, archiwalne publikacje na temat firmy Natur Day:

NATUR DAY – pół roku w polskim sektorze DS/MLM 

Natur Day. Rozmowy o dobrym biznesie cz. 2

Natur Day – w trosce o perfekcyjną jakość produktów

Natur Day. Rozmowy o dobrym biznesie cz. 1

Firma Natur Day sponsoruje hokej na lodzie

Pierwsza konferencja firmy Natur Day

Natur Day. Startuje nowy, polski biznes MLM

Mogą Cię również zainteresować