Nowa odsłona marki i biznesu Nature’s Sunshine Products

przez Maciej Maciejewski

Funkcjonująca w systemie MLM firma Nature’s Sunshine Products ogłosiła rozpoczęcie nowego rozdziału w historii swojej działalności. Spółka mocno odświeża i wprowadza nowy, zrestrukturyzowany model biznesowy. Co to oznacza dla dystrybucji i klientów tego przedsięwzięcia?

– Minęło prawie 50 lat od powstania naszej spółki i podjęliśmy strategiczną decyzję o całkowitym, ponownym uruchomieniu naszej firmy. Startujemy  tej jesieni – powiedział Terrence Moorehead, dyrektor generalny Nature’s Sunshine. – Oficjalnie rozwijamy naszą nową markę, uruchamiamy naszą nową witrynę internetową i wprowadzamy serię nowych programów zaprojektowanych w celu radykalnego ulepszenia całego systemu MLM w Nature’s Sunshine Experience. Nowe przedsięwzięcie zostało zaprojektowane tak, aby nie tylko odpowiedzieć na zmieniające się trendy wśród klientów, ale także zapewniać ekscytujące, nowe możliwości rozwoju naszym konsultantom, współpracującym lekarzom i sprzedawcom detalicznym. Aby wesprzeć te wysiłki i zwiększyć rozpoznawalność naszej marki, uruchomimy również naszą nową kampanię promocyjną o nazwie „Force of Nature”, która ma się rozpocząć jeszcze w tym roku – dodał Moorehead.

Zdaniem firmy, ponowne wprowadzenie na rynek marki znów skupi Nature’s Sunshine na jej podstawowej sile, z której słynie na całym świecie, czyli Herbal Experts, będąc pierwszą firmą produkującą zioła w kapsułkach. Spółka robi to już od 1972 roku. W tym celu zaprojektowano nowy, odświeżony branding, narzędzia sprzedaży i prostszy model wynagrodzeń z szybszymi płatnościami i – jak twierdzą decydenci spółki – większymi możliwościami zarobkowymi. W ten sposób Nature’s Sunshine Products chce wspierać i wzmacniać pozycję lidera.

Dodatkowe aspekty akcji, które mają zapewnić sukces obejmują odnowioną witrynę internetową dla konsumentów, na której konsultanci mogą sami tworzyć własne, dedykowane adresy URL, co pozwoli im prowadzić cyfrową działalność na własną rękę oraz dokładnie śledzić ruchy klientów i obserwować zamówienia. Dzięki nowemu rozwiązaniu płatniczemu o nazwie PayQuicker, konsultanci Nature’s Sunshine będą również odczuwać korzyści płynące z zakupów swoich klientów i podmiotów w dół struktur w czasie rzeczywistym, z możliwością otrzymania nagrody w ciągu 30 minut od momentu zakupu.

Mogą Cię również zainteresować