Nowy eSpring. Amway wciąż zaskakuje

przez Maciej Maciejewski
1065 odsłony

Koncern Amway ogłosił wprowadzenie na rynek nowego oczyszczacza wody eSpring zasilanego innowacyjną technologią LED UV-C. Premiera ta oznacza pierwszą od ponad 20 lat całkowitą zmianę projektu tego znanego na całym świecie produktu. Firma twierdzi, że to najlepiej sprzedająca się na planecie marka wśród domowych systemów uzdatniania wody.

źródło: Pixabay

Diody LED UV-C to zaawansowany, wolny od środków chemicznych sposób skutecznego niszczenia mikroorganizmów znajdujących się w wodzie, takich jak bakterie, wirusy i cysty. Zastosowanie diod UV-C sprawia również, że nowy oczyszczacz wody eSpring ma być produktem bardziej zrównoważonym. Diody zaprojektowano tak, aby działały aż do 10 lat, dlatego nie ma konieczności corocznej utylizacji lampy UV.

– Podróż człowieka po zdrowiu i dobrym samopoczuciu zaczyna się od czystej wody. Od ponad 20 lat wielokrotnie nagradzany oczyszczacz wody eSpring zapewnia użytkownikom czystszą wodę pitną o doskonałym smaku bezpośrednio w domu – powiedziała Asha Gupta, prezes regionalny firmy na Azję oraz dyrektor ds. strategii i rozwoju korporacyjnego. – Teraz poszliśmy o krok dalej, zachęcając naszych najlepszych i najzdolniejszych naukowców i inżynierów do wykorzystania nowego sposobu filtrowania wody – dodała.

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowego produktu eSpring, działająca w systemie MLM spóła Amway wprowadził nową aplikację o nazwie Amway Healthy Home, która umożliwi użytkownikom monitorowanie ich urządzeń. Nowa aplikacja oferuje informacje o produktach, aktualizacje w czasie rzeczywistym, statystyki użytkowania i powiadomienia o wymianie filtrów, a także umożliwia zamawianie filtrów bezpośrednio z aplikacji. Nowe urządzenie jest już dostępne w Hongkongu. Pozostałe rynki zostaną zaopatrzone w 2024 roku.

Mogą Cię również zainteresować