Nowy eSpring od koncernu Amway

przez Maciej Maciejewski
948 odsłony

Firma Amway ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego oczyszczacza wody eSpring z wydajną, innowacyjną technologią LED UV-C, mającą na celu poprawę zdrowia konsumentów i zwiększenie zrównoważonego rozwoju.

źródło: Pixabay

Tylko jeden eSpring może uzdatnić do 1320 galonów wody rocznie. Odpowiada to około 10 000 jednorazowych plastikowych butelek na wodę, które w przeciwnym razie zostałyby użyte raz i wyrzucone – podała firma.

Od 40 lat technologia eSpring działającej w systemie MLM firmy Amway poprawia jakość wody dla milionów ludzi. Najnowsza technologia oczyszczacza wody eSpring obejmuje diody LED UV-C, które wykorzystują wiele wiązek laserowych w celu wyeliminowania szkodliwych mikroorganizmów i zanieczyszczeń nawet o 99,99%. W połączeniu z filtrem węglowym technologia ta ma redukować ponad 170 zanieczyszczeń zwykle występujących w wodzie kranowej, w tym mikroplastiki, PFOA i PFAS (powszechnie znane jako „wieczne chemikalia”), dzięki czemu woda ma być bezpieczniejsza i powinna mieć lepszy smak. 

– Czysta woda pitna to kluczowy filar zdrowia i dobrego samopoczucia. Jesteśmy niesamowicie dumni z naukowców Amway za ich innowacje, które pomagają ludziom żyć lepiej i zdrowiej – powiedział Andrew Schmidt, dyrektor zarządzający w Amway North America. – Nasz nowy eSpring stanowi kontynuację długiego i bogatego zaangażowania koncernu w zrównoważony rozwój, który ustanowił poprzeczkę w zakresie zaufania konsumentów dzięki odpowiedniej, przejrzystej produkcji i rolnictwu – dodał.

Premiera nowego urządzenia jest pierwszym znaczącym przeprojektowaniem eSpring od ponad 20 lat. Wraz z wprowadzeniem na rynek tego produktu firma wypuszcza także nową aplikację Amway Healthy Home, która umożliwia użytkownikom monitorowanie ich eSpring i innych urządzeń Amway z dowolnego miejsca.

Mogą Cię również zainteresować