Nowy giftbox od marki Grey Goose

przez Katarzyna Wagner

Marka wódki Grey Goose przygotowała dla kolekcjonerów i miłośników tego francuskiego trunku kolejną wersję giftboxu. Nowe opakowanie stanowić będzie eleganckie uzupełnienie prywatnych zbiorów oraz sprawdzi się jako prezent na każdą okazję.


Oprawa butelek z kolekcji marki Grey Goose charakteryzuje się prostotą i minimalizmem. Nowe opakowanie utrzymane jest w tej samej konwencji. Eleganckie, klasyczne, w stonowanym niebieskim kolorze, przywodzącym na myśl kraj pochodzenia wódki Grey Goose – Francję. Barwa odnosi się do wody mineralnej z rejonu Cognac, z której trunek jest produkowany. Niebieski kolor przypomina także o czystości francuskiej wódki, która decyduje o jej subtelnym smaku i delikatnym aromacie.

Gęsi, stanowiące element designu opakowania, są znakiem rozpoznawczym marki Grey Goose. Dopracowany giftbox jest najlepszym przykładem na to, że tak jak mistrz produkcji dba o jakość alkoholu, tak projektanci nie zapominają o odpowiedniej oprawie dla francuskiej wódki. Niezwykłe doznania smakowe i zapachowe zostają wzbogacone o kolejne – wizualne wrażenia.

Linia opakowań, które marka Grey Goose regularnie przedstawia swoim konsumentom, jest okazją dla kolekcjonerów, by wzbogacili swoje zbiory. Oprawa francuskich wódek wyróżnia się na tle innych i dumnie reprezentuje się na domowej jak i sklepowej półce. To także idealne rozwiązanie na elegancki prezent dla rodziny i znajomych.


Wódka pochodzi z malowniczego rejonu Cognac, we Francji, słynącego z najlepszych ekspertów zajmujących się destylacją alkoholi. Zatem Grey Goose czerpie to co najlepsze z bogatej historii regionu, który znany jest z produkcji najwyższej klasy luksusowego jedzenia, win i innych alkoholi. W tradycji regionu Cognac to mistrz produkcji – mâitre de chai nadzoruje proces jej powstawania i zapewnia najwyższą jakość każdego etapu produkcji i finalnego produktu. Producent zapewnia, że do wyrobu Grey Goose wykorzystuje się wyłącznie najlepszą francuską pszenicę, tę samą której używa się do produkcji pysznych regionalnych wypieków, a pięciostopniowy proces destylacji zapewnia wyjątkowy i niepowtarzalny smak trunku. Następnie czysta woda mineralna, przefiltrowana przez tamtejsze wapienie, jest mieszana z destylatem. W momencie kiedy alkohol osiągnie swój optymalny smak, mistrz produkcji – mâitre de chai jest usatysfakcjonowany. Grey Goose to wytworny alkohol o gładkim i subtelnym zapachu, który dostarcza niezapomnianych wrażeń podczas degustacji. Na zdrowie!

Mogą Cię również zainteresować