Nowy serwis o dotacjach do biznesu

przez Maciej Maciejewski
537 odsłony

Firma Mediaflex uruchomiła nową witrynę o nazwie Dostandotacje.pl. Strona powstała z myślą o osobach zainteresowanych tematyką dotacji unijnych. To temat godny uwagi dla wszystkich networkerów.


Głównym celem serwisu jest popularyzacja wśród społeczeństwa tematyki dotacji unijnych. Zamieszczane w serwisie informacje będą z pewnością przydatne osobom, które chciałyby swoje innowacyjne projekty zrealizować dzięki pozyskanym funduszom unijnym.

Użytkownicy serwisu mają możliwość przeglądania katalogów projektów zrealizowanych w ramach programu „Innowacyjna Gospodarka”. Atrakcyjną funkcją serwisu jest możliwość dodawania przez zalogowanych użytkowników informacji oraz screan’ów nowych projektów (strony www, portale, innowacyjne funkcjonalności w serwisach).

Nasza redakcja od dłuższego czasu gromadzi informacje na temat menedżerów, którzy zainicjowali od początku swój biznes MLM dzięki unijnym dotacjom lub pozyskali takowe na wsparcie swojej działalności i rozwój przedsięwzięcia. Niebawem opublikujemy obszerny materiał w tym temacie, a na razie, w celach edukacyjno-informacyjnych zapraszamy na Dostandotacje.pl.

Mogą Cię również zainteresować