OfficeWarriors.pl startuje z social readerem

przez Magdalena Tyrka

Social reader to nowy typ aplikacji, który pozwala sprawdzić, jakie artykuły w takich gazetach, jak The Guardian czy Washington Post przeczytali nasi znajomi. Teraz, dzięki social readerowi, będzie można śledzić to, co nasi znajomi przeczytali na blogu OfficeWarriors.pl.


Aplikacja OfficeWarriorsReader to wykorzystanie mechanizmu „społecznościowego czytania” w odniesieniu do popularnego bloga o tworzeniu prezentacji, designie i wystąpieniach publicznych. Po zalogowaniu się do aplikacji możemy przeglądać wpisy z bloga OfficeWarriors.pl jednocześnie widząc, które z nich wcześniej czytali nasi znajomi. Aplikacja wskazuje również, które notki cieszyły się największą popularnością. – Widząc, jakie artykuły przeczytali nasi znajomi, zazwyczaj – z ciekawości – sami do nich sięgamy – mówi Alina Fornal z AB SA, odpowiadająca za markę TB Print, pod patronatem której funkcjonuje blog.

– Dzielenie się czytanymi treściami ze znajomymi to najlepszy sposób na odkrycie wartościowych informacji. Wystarczy spojrzeć na efekt aplikacji Washington Post czy The Guardian aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące efektywności – mówi Andrzej Błaszczyk z Sugentum. Blog OfficeWarriors.pl stworzony pod patronatem marki TB Print został w tym roku nagrodzony Webstarem internautów w siódmej edycji konkursu Webstarfestival.

Mogą Cię również zainteresować