Piotr Sikorski: W systemie MLM zobaczyłem i doceniłem wolność oraz możliwość totalnego wpływu na własne życie

przez Maciej Maciejewski

Prawdziwy człowiek biznesu. Ogromna przedsiębiorczość, niepohamowana pracowitość, niespotykana konsekwencja w działaniu. Systemem MLM zajmuje się już 25 lat. Jak twierdzi, to już nie jest praca – to jego sposób na życie. Oto Piotr Sikorski z network marketingowej firmy Flavon Group.

Piotr Sikorski

Dumnym członkiem Klubu Flavon jest już od 13 lat. Dziś mówi, że etat zawsze go ograniczał i to dlatego w systemie MLM zobaczył i docenił wolność oraz możliwość totalnego wpływu na własne życie. Co motywuje go do działania? Dzięki czemu odnosi tak spektakularne wyniki?

„Pierwszą rzeczą, która mnie motywuje w MLM jest to, że mam wpływ na własne wyniki. Praca na etacie daje pewnego rodzaju stabilność, natomiast w dużej mierze powoduje to, że dużą odpowiedzialność przenosimy na szefa – on deleguje zadania, wyznacza cele, plany. Ja rozumiem, że można się realizować również w takiej formie pracy na przykład w korporacji, ale tą rzeczą, która mnie zawsze motywowała do działania jest to, żebym mógł wpływać na własne wyniki, osiągnięcia, żebym mógł perspektywicznie patrzeć daleko do przodu myśląc o tym, aby realizować marzenia.

To nie było możliwe w pracy na etacie. Nie można było zaplanować czym będę mógł jeździć, gdzie podróżować, w jakim miejscu mieszkać… Etat mocno mnie ograniczał i powodował, że wiele rzeczy stawało się niemożliwych. A network marketing i zaangażowanie daje nieograniczone możliwości.

System MLM to jest bardzo potężne narzędzie. Ja patrzę i obserwuję co się dzisiaj dzieje z biznesami tradycyjnymi. Następuje w nich globalizacja, coraz większa konkurencja, od kilku miesięcy – z wiadomych względów – wiele firm upada. Ewidentnie wygrywają sieci. Biznes tradycyjny robi się coraz ciaśniejszy, wzrasta konkurencja, fachowość, a to powoduje, że każdy pojedynczy przedsiębiorca w przebiciu się na rynku tradycyjnym ma coraz trudniej. Absolutnie uważam, że MLM ma świetlaną przyszłość.

Ten model zarabiania pieniędzy znosi wiele warunków i kosztów, które ponosi biznes tradycyjny, a powoduje, że możemy docierać do ludzi tak naprawdę na terenie całego państwa, kontynentu czy globu z przeróżnymi towarami i usługami. Możemy się komunikować bez żadnych ograniczeń i oczywiście możemy dystrybuować nasze produkty. W związku z tym w MLM mamy nieograniczone możliwości!”

Mogą Cię również zainteresować