Polski biznes MLM opanował gliwicką Arenę czyli DuoLife Today for Tomorrow & Celebration Weekend

przez Maciej Maciejewski
6466 odsłony

Czterech współzałożycieli polskiej spółki DuoLife na jednej scenie, mnóstwo merytorycznej wiedzy opartej na doświadczeniu ekspertów i najbardziej charyzmatycznych liderów, prezentacje interesujących nowości produktowych, huczne świętowanie sukcesów wszystkich networkerów i oczywiście… magiczne kuluary. Firma DuoLife opanowała gliwicką Arenę.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To jest polski biznes, który dobrze rozumie wszelkie uwarunkowania i nadarzające się okazje. W systemie network marketing nie ma czasu na nic nie robienie, bo każdy sukces wymaga odpowiednich działań. Aby była akcja, najpierw musi być reakcja. Ponad rok czasu mieliśmy w Polsce totalny zakaz organizowania większych spotkań publicznych. Firma DuoLife w pięknym stylu uczciła zakończenie tej edukacyjno-integracyjnej posuchy.

DuoLife Today for Tomorrow & Celebration Weekend (TFT) odbył się w dniach 21-22 sierpnia 2021 roku w potężnej, gliwickiej Arenie i do dziś wywołuje w uczestnikach dreszczyk emocji. To było niesamowite wydarzenie w branży DS/MLM z udziałem prawie 2 000 uczestników. Pełne pasji, mnóstwa wrażeń oraz wielu niepowtarzalnych momentów. To był jeden z największych eventów biznesowych zorganizowanych tego weekendu na terenie Europy.

Można powiedzieć, że właściwie wszystko zaczęło się już w piątek wieczorem (20 sierpnia 2021 roku) w katowickim hotelu Marriott, gdzie na uroczystym bankiecie spotkała się ekipa współpracowników najwyżej uplasowanych w planie marketingowym DuoLife. Wszak nie bez powodu to nader ekskluzywne wydarzenie nazwano Top Leaders Night. Tutaj kulminacyjnym momentem było uhonorowanie pracy i wyników najlepszych liderów pięknymi statuetkami oraz przedstawienie szczęśliwej grupy klubowiczów, którzy za sprawą decyzji zarządu spółki zainicjowali DUOLIFE FOUNDERS CLUB. Każdy z nich otrzymał symboliczne zaproszenie na rejs firmowym katamaranem po Morzu Adriatyckim.

Następnego dnia wszyscy klubowicze żądni wiedzy, firmowych nowinek i oczywiście kuluarowych pogadanek, spotkali się w gliwickiej Arenie. Prawie 2 000 osób zrobiło naprawdę wielkie wrażenie. „Cały event zorganizowaliśmy zgodnie z zasadą, że najlepszą metodą na przewidywanie przyszłości jest jej tworzenie. To kolejna, piękna karta w historii naszej firmy. Dziękujemy, że tu jesteście razem z nami i że wspólnie możemy celebrować Wasze sukcesy. Mamy za sobą naprawdę fantastyczny okres, a najważniejsze, że wszystko to co przed nami, zapowiada się jeszcze lepiej!” – słyszeliśmy ze sceny.

TFT już zawsze będzie wspominane jako czas liderów. Swoje prelekcje zaprezentowało tam aż 16 top liderów – dyrektorzy regionalni, krajowi, międzynarodowi i generali oraz wiceprezydent Klubu DuoLife. Podzielili się swoimi prywatnymi przepisami na efektywne budowanie biznesu MLM okraszone własnymi historiami sukcesu. Podczas sesji „Najlepsi z najlepszych” nagrodzono liczne grono najskuteczniej działających klubowiczów. Na scenie nie zabrakło też gościa specjalnego – mistrza olimpijskiego z Tokio w chodzie sportowym na 50 km – Dawida Tomali, który przedstawił uczestnikom swoją historię i opowiedział o tym, jak suplementy diety DuoLife pomagają mu w ciężkich treningach i w osiąganiu tak wspaniałych rezultatów.

Prawdziwym hitem okazały się zapowiedzi nowych produktów – DuoLife Fiber i DuoLife Fiber Powder oraz linii DuoLife Beauty Care Collagen, które już niedługo pojawią się na rynku. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się również sesje z trenerami i ekspertami, wystąpienie współzałożycieli DuoLife SA, którzy przedstawili ambitne plany na przyszłość, a także prezentacja najnowszych rozwiązań w autorskim systemie biznesowo-edukacyjno-rozwojowym o nazwie Virtual Presenter. No i ten sobotni koncert, który bez wątpienia przejdzie do historii.

Impreza była także idealną okazją do podsumowania ostatnich 18 miesięcy pracy w tym biznesie: „W tym okresie, pełnym pytań i niepewności… jako społeczność poradziliśmy sobie wprost wyśmienicie. Od lutego 2020 roku do sierpnia 2021 odnotowaliśmy wzrost obrotów o 75 %. Ponadto do Klubu DuoLife dołączyło 72 583 nowych klubowiczów z Europy, Azji i Ameryki Północnej, a 15 584 klubowiczów osiągnęło wyższe rangi w naszym planie marketingowym, 253 klubowiczów otrzymało do użytkowania luksusowe samochody marek Mercedes, Audi, Jaguar i Land Rover w ramach Programu Flotowego i Bonusu Samochodowego DuoLife. Kolejnych 100 nowych samochodów czeka na odbiór w 3 i 4 kwartale bieżącego roku. Jeśli chodzi o naszą ofertę to trzeba zauważyć, że na rynek wprowadziliśmy aż 21 nowych produktów. Co dalej? Jedno jest więcej niż pewne – w DuoLife nie zamierzamy zwalniać tempa! Niebawem czekają nas kolejne premiery produktowe oraz wielkie wydarzenia w wersji offline i online. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby efektem naszej pracy zawsze była tak świetna atmosfera i tak wspaniałe emocje, jak podczas TFT. Wówczas każdy będzie zadowolony! Bardzo Wam dziękujemy za każdą wspólną chwilę spędzoną w Arenie. Już nie możemy doczekać się kolejnego eventu! Aby każdy dzień był wyjątkowy… To dzięki Wam powstała ta magiczna atmosfera” – czytamy w opublikowanych podziękowaniach.

Mogą Cię również zainteresować