Pomagajmy razem – projekt charytatywny firmy Oriflame Polska

przez Maciej Maciejewski
1705 odsłony

Firmy z sektora sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego bezustannie reagują na obecne problemy wywołane pandemią COVID-19. Pisaliśmy już o akcjach pomocowych spółek Amway, Raypath, Jeunesse, Avon, Young Living, Pampered Chef, Monat, Herbalife i Mary Kay. Teraz do tego grona trzeba dołożyć firmę Oriflame.

W marcu br. działający w systemie network marketing kosmetyczny koncern Oriflame Polska wystartował z akcją #OriflameDziekuje, która wspiera personel medyczny w najbardziej potrzebujących szpitalach w kraju.

„Przyszło nam żyć w trudnych czasach, niepewnych, pełnych obaw – dzięki medykom ten strach jest nieco mniejszy. Każdego dnia z zapartym tchem śledzimy informacje na temat ich pracy, wspieramy ich z całej siły naszych serc, ale jednocześnie wiemy, że okoliczności nie ułatwiają im pracy, że brakuje im podstawowych narzędzi do tego, aby nas ratować. Dlatego pragniemy pomóc jak tylko możemy najlepiej – przekazując to, w czym nasza firma jest najlepsza.” – czytamy w informacji prasowej.

#OriflameDziekuje to akcja, która wspiera personel medyczny w najbardziej potrzebujących polskich szpitalach. Jako Oriflame Polska oraz jako Fundacja Oriflame Polska – Spełniamy Marzenia, firma przygotowała paczki z produktami higienicznymi – żelami myjącymi, mydłami, kremami do wysuszonej skóry dłoni, kremami tender care, przekąskami wellness… aby wesprzeć personel medyczny, który pracuje w trudzie, aby ratować życia nasze i naszych bliskich.

Wśród placówek, którym pomaga Oriflame znalazły się m.in.: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Biegańskiego w Łodzi, Szpital MSWiA w Warszawie, Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Ostrołęce, Oddział Chorób Zakaźnych w Starachowicach, Oddział Obserwacyjno-Zakaźny w Tomaszowie Mazowieckim, Państwowy Instytut Higieny w Warszawie, Szpital Specjalistyczny w Chorzowie, Szpital w Kole i Szpital w Słupcy.

„Co jeszcze możemy zrobić aby wesprzeć medyków? Każdy gest, każde słowo, które pokażą jak bardzo ich doceniamy, wywołają uśmiech na ich twarzach. Dlatego zachęcamy wszystkich klubowiczów i klientów Oriflame do wzięcia udziału w akcji #OriflameDziekuje i wstawiania na swoje profile social media podziękowania, zdjęcia, rysunki oznaczonego tym właśnie hasztagiem” – apeluje spółka.

W tych trudnych czasach Fundacja Oriflame – Spełniamy Marzenia nie zapomniała również o swoich podopiecznych – kobietach, dla których życie nie było łaskawe i które ten czas spędzają w specjalistycznych placówkach opieki. Oto ośrodki, którym ten polski MLM stale pomaga: Dom Samotnej matki i dziecka w Brwinowie, Dom Kobiet Bezdomnych na Stawki w Warszawie, Dom Wychowawczego dla Dziewcząt w Cycowie, Dom Samotnych Matek w Nieławicach.

Mogą Cię również zainteresować