Profesjonalny biznes MLM z klasą czyli firma FLAVON znów zgarnia prestiżowe nagrody!

przez Maciej Maciejewski
4655 odsłony

Z tą firmą jest jak z Ryszardem Szurkowskim. Nie da się za nimi nadążyć. Nie ma szans. Prawdziwy network marketingowy przodownik pracy. Dopiero co pisaliśmy, że projekt Flavon dostał szósty złoty medal (Gold Award – Monde Selection 2020), a firma już zgarnęła kolejny, nader wartościowy, imponujący zestaw nagród biznesowych. Ku chwale branży. Gratulujemy!

Miło nam poinformować, że marka Flavon również w 2020 roku została wyróżniona w programie Magyar Brands w kategorii „INNOWACYJNA MARKA”! Program Magyar Brands od ponad dekady nagradza związane z Węgrami firmy i marki, które odnoszą najlepsze wyniki biznesowe. Celem tego prestiżowego projektu jest zwrócenie uwagi klientów i świata biznesu na produkty i usługi rodzimych marek, odnoszących największe sukcesy.

Przesłanie programu Magyar Brands w tym roku, kiedy świat ogarnęła pandemia koronawirusa, jest niezwykle istotne: konkurs podkreśla doskonałe wyniki rodzimych marek, a tym samym pozytywnie wyróżnia je na tle konkurencji. „Zgodnie z decyzją jury marka Flavon nieustannie wprowadza innowacje, reprezentuje wartość dodaną i zaspokaja nowe potrzeby konsumentów. To kolejne wyróżnienie, którym możecie dumnie promować markę Flavon” – czytamy w informacji prasowej.

Ciekawe rzeczy dzieją się w tym biznesie MLM również na naszym gruncie. Krajowa Izba Gospodarcza już dziewiąty raz z rzędu przyznała firmie Flavon Group Polska Sp. z o.o. z Krakowa Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” za rok 2019. Tym razem specjalny certyfikat przyozdobił więc platynowy laur.

Warto przypomnieć, że firma Flavon otrzymała również niedawno – już szósty raz – cenną nagrodę Gold Award – Monde Selection 2020 za produkt Flavon Peak Future. Więcej na ten temat można przeczytać w tym miejscu.

Mogą Cię również zainteresować