Rafał Kasperkowicz w cyklu Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewski

Jak zbudować w network marketingu sprawną strukturę składającą się z 20 000 osób? Czy można to zrobić szybko? A może lepiej robić to dłużej, tylko mocniej? Tak, aby ekipa miała super fundamenty i była trwalsza? Na tego typu tematy często rozmawiałem z liderami na wyspie Gran Canaria…

Rafał Kasperkowicz

Niesamowity skwar, ale tuż obok basen. W każdej chwili można wskoczyć do zimnej wody. Patrzę, a tuż przy brzegu idzie Rafał Kasperkowicz. Znam go już od kilku ładnych lat i rozmawialiśmy o biznesie MLM wielokrotnie, ale nigdy nie miałem okazji takiej pogadanki nagrać. Błąd. Zatem długo się nie zastanawiam i proszę zacnego lidera o krótki wywiad do kamery.

Mój interlokutor ma 28 lat. Od trzech lat wspólnie z żoną budują w Rzeszowie podstawową, najważniejszą komórkę społeczną – rodzinę. Pochwalił mi się z lekką dozą dumy, że tworzą szczęśliwe małżeństwo. Pochodzi z małej, podkarpackiej miejscowości. Ukończył studia na Politechnice Rzeszowskiej. Od siedmiu lat rozwija swoje struktury w systemie network marketing i trzeba przyznać, że daje sobie radę wyśmienicie. Par excellence, a nawet crème de la crème.

Zapytasz: „a jakie on może mieć doświadczenie w biznesie, kiedy jest taki młody?” Hola, hola. Powolutku. Jeżeli powiem, że network marketing zaczął robić już w wieku 19 lat to okazuje się, że pomimo tak młodego wieku, ten facet działa w systemie MLM już prawie okrągłą dekadę! „Kiedyś w tym wieku szło się dopiero do wojska, a ja już zaczynałem stawiać poważny biznes. Dowiedziałem się czym jest network marketing i zacząłem się w niego bawić. Słowo bawić użyłem celowo, bo wtedy z profesjonalizmem to nie miało nic wspólnego” – śmieje się dzisiaj.

„Nieco później, na studiach, zacząłem swoje grupy rozwijać prężnie, co zaowocowało zrobieniem pozycji dyrektorskiej w wieku 22 lat i odebraniem pierwszego samochodu z programu motywacyjnego rok później. Obecnie jestem na pozycji dyrektora krajowego, rozwijam już swoje struktury w całej Europie , a w 2020 roku odebrałem w biznesie swój drugi samochód. Wraz z zespołem wygenerowaliśmy dla firmy S’OUVRE ponad 20 000 000 zł obrotu” – dodaje.

Po pracy jego zainteresowania to sport, a zwłaszcza piłka nożna oraz szeroko rozumiane podróżowanie i poznawanie nowych kultur. Interesuje się również nowymi technologiami. Oto wideo, w którym na urlopie Rafał Kasperkowicz wyjawił mi kilka gęstych tajników swojej pracy w biznesie MLM. Czyli krótka dygresja o tym jak działać, aby zbudować duży, fajnie prosperujący biznes typu network marketing. Zapraszam:

Mogą Cię również zainteresować