Rośnie konkurencja dla Providenta

przez Marek Wyrzychowski

Tuż pod miedzą rośnie konkurencja działającemu w sprzedaży bezpośredniej znanemu pożyczkodawcy o nazwie Provident. Otóż niedawno rozpoczęła działalność w Polsce Ekspres Kasa.


Ekspres Kasa to marka micro pożyczek oferowanych przez firmę Ferratum, ponoć europejskiego lidera w tym sektorze. Ekspres Kasa dostarcza pieniądze na konto lub wprost do rąk pożyczkobiorcy w ciągu zaledwie dwóch dni, podobnie jak Provident ograniczając formalności do minimum. Wystarczy mieć ukończone 21 lat i skorzystać z innowacyjnego sposobu wnoszenia wniosku o pożyczkę: wysyłając smsa wg. instrukcji zamieszczonej na stronie www.ekspreskasa.pl lub też wypełnić formularz online. Ekspres Kasa została wymieniona w czołówce niezależnego rankingu zawierającego najpopularniejsze i najkorzystniejsze dla klientów oferty kredytów i pożyczek gotówkowych. Ranking dostępny jest na stronie www.1sekunda.com.pl.

Próbowaliśmy sprawdzić, jak powstaje ww. ranking i kto go przygotowuje. Na stronie czytamy, że: „Ranking tworzony jest przez ekspertów z dziedziny finansów i ekonomii.” Niestety, jacy to eksperci już nie podano.

Mogą Cię również zainteresować