Sekret młodego wyglądu czyli nowy produkt od LR

przez Magdalena Maderska-Kwarcińsk

W czym tkwi sekret młodego wyglądu? Czy istnieje jakiś „złoty środek”, który kobietom może pomóc w jego zachowaniu? Nie mamy na to jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ każda kobieta jest inna. Każda potrzebuje indywidulanego podejścia do pielęgnacji. Ale jedno wiemy na pewno: każda kobieta chce się czuć piękna!

Nasze ciało zmienia się wraz z upływem lat: wiele procesów spowalnia, zmniejsza się produkcja ważnych substancji, a dostarczane składniki odżywcze nie przyswajają się już tak dobrze. Po 25 roku życia produkcja kolagenu systematycznie maleje. Niedobór substancji odżywczych,  czynniki zewnętrzne takie jak promieniowanie UV, zanieczyszczenie powietrza, a także niezdrowy i stresujący tryb życia, mają negatywny wpływ na wygląd. Dlatego tak ważne jest odpowiednio wczesne oraz przede wszystkim skuteczne zapobieganie negatywnemu oddziaływaniu tych czynników.

Wyjątkowy podwójny kompleks. W dzisiejszych czasach bardzo popularne jest twierdzenie „Jak cię widzą, tak cię piszą”. Każda kobieta pragnie na zawsze pozostać młodą i atrakcyjną. Normą stało się, że coraz więcej kobiet korzysta z nowoczesnych kosmetyków pielęgnacyjnych, systematycznie odwiedza fryzjera i gabinety kosmetyczne, ale warto wiedzieć, że dbanie od wewnątrz o swój organizm również wpływa na nasz wygląd zewnętrzny. 

Dzięki wyjątkowemu, podwójnemu kompleksowi zawartemu w najnowszym produkcie firmy LR Health & Beauty – 5IN1 BEAUTY ELIXIR możemy zacząć działać od wewnątrz i wspomagać swój organizm w „walce o piękno”.

5IN1 BEAUTY ELIXIR to codzienna „porcja piękna” w formie wygodnych ampułek do picia, która jest nie tylko skuteczna, ale również zdrowa i naturalna. Produkt ma owocowy, orzeźwiający smak, nie zawiera dodatku substancji słodzących, sztucznych barwników, laktozy i glutenu.

Innowacyjny, podwójny kompleks o dogłębnym działaniu zawiera najważniejsze aktywne składniki dla urody zainspirowane nauką i naturą, dzięki czemu pomaga spełnić marzenie o pięknie w pięciu najważniejszych obszarach: młody wygląd, nieskazitelna skóra, jędrne ciało, silne włosy oraz mocne paznokcie.

Podwójny kompleks. Complex Active – stymuluje procesy odpowiadające za piękny wygląd oraz chroni przed głównymi przyczynami starzenia. To połączenie najważniejszych składników dla urody w najwyższym stężeniu: 2,5 peptydów kolagenowych, 50 mg kwasu hialuronowego, miedź, cynk, 9 skoncentrowanych witamin: 100% witaminy E, tiamina, ryboflawiny, niacyny, witaminy B6, biotyny, witaminy B12 i witaminy C w dziennej porcji oraz 75% witaminy A w dziennej porcji. Complex Preventive – chroni od wewnątrz przed wpływem środowiska zewnętrznego i zapobiega oznakom starzenia. Jest to połączenie najważniejszych składników zaczerpniętych ze skarbca natury: 20% żelu Aloe Vera, ekstrakt z czerwonej pomarańczy, ekstrakt z borówki (jagody), ekstrakt z różeńca, ekstrakt z zielonej herbaty. 

Piękno w zasięgu ręki. 5IN1 BEAUTY ELIXIR to poręczne w użyciu kapsułki, które warto włączyć do swoich porannych rytuałów. Teraz możesz zawsze mieć je przy sobie np. na półce w łazience, w kuchni obok ekspresu do kawy, na biurku lub w torebce. W ten sposób zintegrujesz nowy nawyk ze swoimi codziennymi zajęciami i zaktywujesz regularne procesy, które wpływają na wygląd.

Zabłyśnij pięknem dbając o skórę od wewnątrz. Składniki zawarte w 5IN1 BEAUTY ELIXIR mają naukowo udowodnione dogłębne działanie.

1. Młody wygląd i mniej zmarszczek: redukcja zmarszczek dzięki witaminie C oraz głęboko działającym peptydom kolagenowym, większa elastyczność (o 15%) dzięki skutecznym peptydom kolagenowym, żel aloesowy, ekstrakt z czerwonej pomarańczy, różeńca oraz zielonej herbaty chronią przed głównymi przyczynami starzenia np. promieniowaniem UV.     

2. Czysta, zdrowo wyglądająca skóra bez podrażnień: ochrona przed zewnętrznym wpływem środowiska dzięki ekstraktowi z borówki oraz witaminie E, poprawa funkcjonowania i pigmentacji skóry dzięki skoncentrowanym witaminom A, E, tiaminie, ryboflawinie, niacynie, witaminie B6, biotynie, witaminom B12 i C oraz cynkowi jako esencjonalnemu pierwiastkowi śladowemu.

3. Jędrne ciało, mniej cellulitu: udowodniono, że peptydy kolagenowe poprawiają gęstość skóry i redukują cellulit, miedź i żel aloesowy wzmacniają tkankę łączną.

4. Mocne włosy pełne blasku: biotyna wzmacnia włosy i odbudowuje je od środka, miedź zapewnia prawidłową pigmentację włosów i nadaje zdrowy blask. 

5. Mocne, zdrowe paznokcie: udowodniono, że peptydy kolagenowe przyspieszają wzrost paznokci. Redukcja łamliwości paznokci aż do 42%, cynk wzmacnia paznokcie. 

W zdrowym ciele piękna Ty! Zawsze warto pamiętać o zbilansowanej diecie, ruchu na świeżym powietrzu, uprawianiu sportu dostosowanym do możliwości naszego organizmu i uśmiechu na co dzień. W każdej kobiecie jest piękno. Pozwólmy mu tylko zabłysnąć.

LR Health & Beauty Polska to wiodącą firma sprzedaży bezpośredniej w Europie, której polski oddział mieści się w Katowicach. Jej zakres działalności obejmuje: dystrybucję wysokiej jakości suplementów diety, luksusowych kosmetyków do pielęgnacji i makijażu, perfum oraz urządzeń kosmetycznych. Firma stanowi część założonego w 1985 roku w Niemczech globalnego koncernu LR Health & Beauty, który posiada swoje oddziały w 28 krajach. Marka współpracuje z międzynarodowymi gwiazdami: Brucem Willisem, Karoliną Kurkovą czy Guido Maria Kretschmerem, niezależnymi ośrodkami badawczymi – Dermatest, IASC, Fresenius oraz z markami samochodowymi: Mercedes oraz Opel. Więcej informacji o firmie: https://www.lrworld.com/pl/

Mogą Cię również zainteresować