Sekrety Przywództwa w Marketingu Sieciowym. Paweł Lenar wydał nową książkę

przez Maciej Maciejewski

„Ponoć to pasja rodzi profesjonalizm. Jeśli to prawda, jego zamiłowanie do systemu MLM i związane z tym zjawisko edukacji, cechuje się pewnym ewolucyjnym pięknem. Dlaczego? Bo w dziedzinie network marketingu, a nawet szeroko rozumianego biznesu jako spektrum wszelakiej działalności gospodarczej człowieka, Paweł Lenar wyniósł zjawisko fachowości, kompetencji i odpowiedzialności na wyżyny wirtuozerii.

Paweł Lenar

Z tego powodu niezmiernie mocno cenię wszystko co tworzy, gdyż działając i budując swoje prywatne dzieła, jednocześnie pracuje nad wzmacnianiem wizerunku i marki całej branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, którego niespotykane w innych sektorach atrybuty, pozwalają wielu milionom rodzin na całym świecie zmieniać swój status, podnosić poziom życia, realizować marzenia.

No i teraz do swojej kolekcji możemy znów dołożyć kolejną, wspaniałą książkę Pawła Lenara. Kolejną, która sama w sobie jest dowodem… kwintesencją profesjonalizmu. To dzieło nie jest napisane w jedną stronę. To zestawienie wszystkiego, co najbardziej gęste do nauki i rozwoju w temacie sprawnej przedsiębiorczości. Na tym polu – w moich oczach – autor osiągnął wirtuozerię, więc bierzmy od niego wiedzę całymi garściami. Wszyscy. Każdy potrafi napisać książkę. Ale trzeba faktycznego doświadczenia, odpowiedniego warsztatu, a nawet geniuszu, by stworzyć w tej dziedzinie markę. Polecam”.

To moja recenzja tej książki, która ukazała się w druku i jestem z tego dumny. I właściwie na tym mógłbym skończyć, ale… nie tylko moje zdanie się liczy, zatem zobaczmy, co o autorze i jego nowej książce powiedzieli inni:

Jakub B. Bączek: „Paweł Lenar jest profesjonalnym Networkerem, który pod względem swojego doświadczenia oraz wyników jest topowym liderem w Polsce oraz w Europie. Jego inteligencja, przenikliwość i umiejętność strategicznego myślenia mogą zmienić Twój sposób myślenia. Warto się od niego uczyć ponieważ jest nie tylko genialnym trenem ale przede wszystkim praktykiem. Gorąco polecam Pawła każdemu kto pragnie osiągać ponadprzeciętne rezultaty w krótkim czasie”.

Łukasz Milewski: „Są ludzie na tym świecie, którzy podejmują pewne działania, bo wynikają one z ich wartości, tego w co wierzą i poczucia sensu. Właśnie taki jest Paweł Lenar, człowiek, który każdego dnia buduje kolejną cegiełkę swojego osobistego imperium. Lubię z nim działać bo wie czego chce i wierzę w to, że zawsze to dostaje. To wybitny strateg, który opanował sztukę nie tylko planowania, ale i realizowania celów właściwie do perfekcji”.

Najnowsza książka Pawła Lenara jest trzecią częścią poważnej serii SEKRETY i można ją już kupić w tym miejscu: https://ksiazka.pawellenar.pl/sekrety-przywodztwa-w-marketingu-sieciowym/

Paweł Lenar – przedsiębiorca, trener, autor książek oraz lider aktywnie działający w branży marketingu sieciowego. Laureat prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards (Profesjonalny Sprzedawca Roku) w kategorii „Menedżer Branży MLM”. W krótkim czasie zbudował sprawnie funkcjonującą, wielotysięczną strukturę MLM, rozwijającą się w Polsce oraz kilku innych krajach Europy i na świecie. W swojej działalności stawia na profesjonalizm i rzetelne podejście do biznesu. Specjalizuje się również w tematyce związanej ze sztuką prezentacji.

To w naszej branży niezwykle płodny autor książek. W zeszłym roku ukazały się jego „Sekrety Pokonywania Obiekcji w Marketingu Sieciowym”, „Sekrety Mediów Społecznościowych w Marketingu Sieciowym” i „Sekrety Przywództwa w Marketingu Sieciowym”. Tę trylogię opublikował nakładem swojego własnego wydawnictwa i można je kupić tylko na stronie internetowej www.pawellenar.pl w zakładce sklep. Wcześniej wydał książki poprzez wydawnictwo Onepress: „Swishmax ćwiczenia”, „Sekrety skutecznych prezentacji multimedialnych” (3 wydania), „Profesjonalna prezentacja multimedialna. Jak uniknąć 27 najczęściej popełnianych błędów”, „MLM Profesjonalny Marketing Sieciowy. Sposób na sukces w biznesie” (3 wydania).

Mogą Cię również zainteresować