KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 2 – PAWEŁ LENAR

przez Maciej Maciejewski

„Z punktu widzenia sytuacji, jaką mamy obecnie na świecie, system MLM jest jedną z najlepszych możliwości biznesowych, które w ogóle można komuś zaproponować. W obliczu zmian, jakie są wprowadzane przez rządy na świecie, wszyscy zdają już sobie sprawę z tego, że przyszłość będzie należała to biznesów online”. (Paweł Lenar)

„Biznes MLM można w tej chwili prowadzić przy pomocy telefonu. Mam partnerów, którzy pracują i zarabiają z sypialni swoich dzieci. Mam przyjaciół, którzy przeprowadzili się na Dominikanę i pracują ze swoim zespołem prosto z serca Karaibów. Obecnie zainteresowanie możliwościami, jakie daje biznes MLM jest ogromne w całej Europie. W zespole, który zapoczątkowałem, średnio dwie osoby tygodniowo odbierają w salonie samochody w ramach programu motywacyjnego. Uruchamiamy nowe rynki i pracujemy tam z liderami przy pomocy wideo konferencji oraz dzięki wykorzystaniu mediów społecznościowych. Każdy może się tego nauczyć, to nie jest nauka o budowie rakiet kosmicznych” – dodał nasz rozmówca.

Już wiemy. Po roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiadomo, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Kolejnym gościem, który wpadł w nasz krzyżowy ogień pytań był Paweł Lenar. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 2 – PAWEŁ LENAR

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować