Słowiański Szczyt biznesu LR Health & Beauty Systems

przez Maciej Maciejewski
1784 odsłony

Czy w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego da się dobrze zarabiać? Oczywiście, że tak! Trzeba tylko znaleźć do współpracy dobrą firmę i wykazać się odpowiednią dawką charyzmy oraz konsekwencji w działaniu. Udowodnili to w dniach 18-19 kwietnia 2023 roku menadżerowie network marketingowej spółki LR Health & Beauty…

„Niedawno mieliśmy okazję zorganizować niezwykłe wydarzenie OL Slavic Summit, w którym uczestniczyli najlepsi menadżerowie oraz  zarząd naszej firmy LR Health & Beauty. W malowniczym miasteczku Samorin, na skrzyżowaniu kultury, historii i uroku Słowacji, nasz zespół miał okazję się spotkać, dzielić wiedzą i wzajemnie inspirować”.

„Pierwszy raz w historii nasz Szczyt Menadżerów odbywał się w międzynarodowym gronie. Gościliśmy liderów z Polski, Ukrainy, Czech oraz Słowacji. Jesteśmy wdzięczni za tak fantastyczny odbiór oraz frekwencję!”

„Kochani, jesteście naszymi liderami, ale także ambasadorami marki, którzy z pasją i zaangażowaniem podążają za misją LR Health & Beauty. Dziękujemy, że przekształcacie nasze idee w rzeczywistość, a nasze cele w sukcesy! Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy byli częścią tego wydarzenia!” – relacjonuje spółka w social mediach.

– Było bardzo profesjonalnie. A jeszcze tak wielu ludzi wciąż nie dowierza, że w biznesie MLM da się bardzo dobrze zarabiać – powiedziała nam w rozmowie Magdalena Knycpel. – To było bardzo energetyczne, pełne emocji i nieopisanych wrażeń spotkanie. Dla mnie osobiście cały ten tydzień to czas, którego nie da się opisać. To trzeba przeżyć i poczuć – skomentowała Katarzyna Motyl.

Mogą Cię również zainteresować