Śmiały plan giganta biznesu MLM. Koncern Amway chce zostać liderem handlu internetowego

przez Maciej Maciejewski
3777 odsłony

Największy network marketingowy koncern świata chce osiągnąć miano lidera e-commerce. W tym celu na stanowisko dyrektora ds. technologii i platform internetowych firma Amway powołała nowego specjalistę. Ashish Khan będzie teraz odpowiedzialny za rozwój tych kwestii w strukturach globalnego giganta MLM.

Firma Amway co roku zalicza sprzedaż na poziomie ok. 10 miliardów dolarów, ale – jak widać – nie osiada na laurach. Teraz spółka planuje dynamiczny rozwój swojego biznesu MLM wykorzystując w tym celu wzrostowy trend i coraz większą popularność kanałów e-commerce i social commerce.

Ashish Khan wnosi do firmy doświadczenie zawodowe w zakresie technologii marki i architektury korporacyjnej. Posiada również szeroką wiedzę o tym, jak poprowadzić markę przez transformację cyfrową, w tym doświadczenie konsumenckie, innowacje produktowe i łańcuch dostaw. Ten ruch – zdaniem firmy – zwiększy zaangażowanie Amway w dążeniu do zdobycia tytułu lidera handlu społecznościowego.

Nowe obowiązki Ashish Khana będą obejmowały stworzenie systemu bezproblemowych zakupów dla klientów, wprowadzanie innowacji cyfrowych, nawiązywanie relacji z globalnymi partnerami w dziedzinie technologii cyfrowych i społecznościowych oraz zarządzanie danymi i analizami.

– Ashish Khan ma niesamowite, globalne doświadczenie i jest idealnym liderem technologicznym, który wspiera naszą wizję wyzwalania przedsiębiorczości i pomagania naszym partnerom biznesowym przekształcić ich pasje w czyn. Fitness, uroda, przygoda czy gotowanie – zróbmy z tego zyski – powiedział Milind Pant, dyrektor generalny w Amway. – Khan nie boi się kwestionować status quo, działa z sercem i nie mógłbym być bardziej podekscytowany z faktu, że dołączył do zespołu Global Leadership Team właśnie teraz, gdy projektujemy naszą przyszłość zorientowaną na urządzenia mobilne i e-commerce – dodał dyrektor generalny.

Mogą Cię również zainteresować