Social Media Day tym razem o technologiach

przez Kinga Pawlak

Prawie 45% użytkowników Facebooka loguje się do serwisu przez urządzenia mobilne. O tym, jak nowoczesne technologie zmieniły nasz sposób korzystania z mediów społecznościowych, będą mówić prelegenci podczas najbliższej konferencji Social Media Day.


Podczas Social Media Day – technologie dla social media, która odbędzie się 23 lutego 2012 roku we Wrocławiu, wystąpią przedstawiciele firm IT (m.in. Patryk Goralewski z Microsoft Polska) oraz szefowie popularnych serwisów technologicznych (Przemysław Pająk ze Spidersweb.pl oraz Krystian Kozerawski z MacKozer.pl). Będzie także gość specjalny – John Lettice, redaktor naczelny TheRegister.co.uk – najbardziej wpływowego, brytyjskiego serwisu poświęconego technologiom.

Jednak najbliższe Social Media Day to nie tylko konferencja o technologiach. W drugiej części wydarzenia wręczone zostaną nagrody dla blogów, które zwyciężyły w konkursie na najlepszy polski blog firmowy roku organizowany przez Dominika Kaznowskiego z Instytutem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Twórcy najlepszych blogów przedstawią swój przepis na sukces.

To już siódma edycja konferencji Social Media Day Poland. Poprzednia, ciesząca się rekordową frekwencją, poświęcona była mediom społecznościowym dla biznesu. Wśród gości znaleźli się m.in. Blogo – autor bloga Blogomotive.pl, Piotr Miączyński z „Gazety Wyborczej”, Marcin Gruszka z Play, Tomasz Sulewski z TP SA.

Social Media Day Poland – technologie dla social media – 23 lutego 2012 roku, start: 16:30, Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, sala Wielka Zachodnia. Wstęp bezpłatny, rejestracja nie jest wymagana, ale swoją obecność można potwierdzić na Facebooku: http://on.fb.me/bioreudzialwsmd.

Mogą Cię również zainteresować