Sonia Kamecka czyli wszelkie aspekty sukcesu w sporcie i marketingu. Rozmowy o biznesie MLM

przez Maciej Maciejewski

Wczoraj na Instagramie red. Maciej Maciejewski przeprowadził wywiad z Sonią Kamecką (Forever Living Products) o bardzo ważnych aspektach bezpośrednio związanych z budowaniem biznesu MLM. Co wpływa na zarobki w marketingu sieciowym? Dlaczego jedni ludzie osiągają sukces, a inni nigdy nie będą go mieć choćby skały rzewnie płakały? Na koniec rozmówcy zainicjowali nietuzinkową licytację charytatywną… Musisz to zobaczyć!

Sonia Kamecka, Maciej Maciejewski, Natalia Kotkowska i Marta Hryniewicz

Uczestnicy tej wczorajszej, inspirującej rozmowy, poznali się we wrześniu 2019 roku. Postanowili wtedy zrealizować wspólną akcję turystyczno-sportową o nazwie MLM TOUR IN PPOLAND #2 – udali się na konferencję Success Day do Warszawy startując ze swoich miejsc zamieszkania na rowerach. Ponad 300 km jednego dnia. Sonia do Warszawy jechała z Gdańska, a Maciej z Sosnowca. Od tego momentu bardzo się lubią i szanują.

Ciekawym wątkiem tego wywiadu jest końcówka, gdzie rozmówcy niespodziewanie zainicjowali nietuzinkową licytację charytatywną. Redaktor Maciejewski zdecydował się wystawić na sprzedaż swoją unikalną, wyprodukowaną specjalnie na zeszłoroczną eskapadę do stolicy, żółtą koszulkę TOP LIDERA Forever Living Products. To jedyny taki egzemplarz na świecie. Nikt nie ma takiej koszulki. Jest tylko jedna sztuka. W momencie publikacji tego artykułu jej cena wynosi 200 zł. Licytacja będzie trwała do środy, a cała uzyskana kwota zostanie przekazana na cel charytatywny. Oczywiście tutaj pod publikacją w komentarzach również można licytować. Oto rozmowa:

Mogą Cię również zainteresować