S’OUVRE INTERNATIONALE. GRAN CANARIA 5th ANNIVERSARY. Part 1

przez Maciej Maciejewski

Jest pierwsze wideo z firmowego wyjazdu S’OUVRE INTERNATIONALE na wyspę Gran Canaria. Eskapada tego polskiego biznesu MLM odbyła się w dniach 18-25 maja 2021 roku, a miała na celu wypoczynek, integrację, szeroko rozumianą hulankę i swawolę, ale przede wszystkim celebrację piątych urodzin tego znakomicie rozwijającego się network marketingu.

Liderzy S’ouvre Internationale na Gran Canaria

Katamaran. I wszystko w temacie. Kto jeździ z S’OUVRE INTERNATIONALE na wycieczki ten wie o co chodzi. I właściwie na tym publikacja o tym biznesie MLM tym razem mogłaby się skończyć. Ale to nie takie proste, bo w tym roku działy się tam rzeczy niesamowite i dotąd niespotykane. Zobaczcie tylko sami na mój pierwszy reportaż, który opublikowałem dwa tygodnie temu. Czegoś takiego jeszcze nie zrobił nikt: „Szybko, dużo, ekskluzywnie czyli grupa 2BE. Rozmowy o dobrym biznesie”.

Co się działo po godzinach zaraz zobaczycie w krótkim, ale mocno treściwym wideo. A od strony typowo biznesowej, najciekawsze informacje pojawiły się podczas uroczystej konferencji urodzinowej. Balbina Martini uszczknęła rąbek tajemnicy. Poznaliśmy najbliższe, śmiałe i szeroko zakrojone plany spółki dotyczące wyjścia tego projektu MLM na świat i zobaczyliśmy kilka najnowszych produktów. O tym zrobię odrębny materiał, w którym dodam wszystkie zdjęcia. Nie mogą się zmarnować w moim prywatnym archiwum. Tymczasem zapraszam na wideo, które wyśmienicie zrealizował Michał Mogielnicki:

Mogą Cię również zainteresować