Spółka DUOLIFE znów trafiła do rankingu Gazele Biznesu

przez Maciej Maciejewski

Nie nadążamy za tym, co się dzieje w naszej branży. Dosłownie pięć dni temu informowaliśmy o tym, że firma DUOLIFE otrzymała nagrodę Diament Forbes 2024, a już dziś musimy napisać o równie prestiżowym wydarzeniu. Spółka znów trafiła do rankingu Gazele Biznesu.

Poruszająca się w systemie MLM firma DUOLIFE po raz czwarty znalazła się w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu. To najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Puls Biznesu organizuje go nieprzerwanie od 2000 roku, realizując misję wspierania przedsiębiorczości. 

Analizowane są tutaj najbardziej obiektywne kryteria – wyniki finansowe. Udział w rankingu jest bezpłatny, a obecność w nim oznacza, że firma należy do elity małych i średnich przedsiębiorstw – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

To kolejne potwierdzenie naszej dynamiki, transparentności i niekwestionowanej pozycji lidera wśród małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. To wyróżnienie świadczy o naszym rozwoju, zdolności dostosowania się do zmieniającego się rynku i rosnącej wiarygodności w świecie biznesu. Z dumą stajemy na czele, wyznaczając standardy i pokazując, jak wygląda prawdziwy sukces. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, które przyczyniło się do tego sukcesu i wierzymy, że razem zdobędziemy kolejne szczyty” – pisze do swoich współpracowników zarząd firmy. 

Mogą Cię również zainteresować