SPÓŁKA IBIS InGold WKRACZA NA POLSKI RYNEK

przez ONDŘEJ ŠVE
5300 odsłony

Dlaczego firma IBIS InGold przeżywa gwałtowny wzrost w Czechach, na Słowacji i zmierza w kierunku całej Europy? W dzisiejszych czasach obfitujących w wirtualne pieniądze i przewartościowane akcje inwestorzy wracają do sprawdzonych przez wieki inwestycji w złoto inwestycyjne.

Większość ludzi zakłada, że złoto jest tylko dla bogatych. Spółka Ibis InGold zapewnia złoto każdej rodzinie. Program iiplan – regularna inwestycja w fizyczne złoto daje możliwość zainwestowania już od 15 PLN.

Doradcy w dzisiejszych przeregulowanych czasach doceniają, że sprzedaż złota inwestycyjnego nie podlega regulacji. Również zamknięcie transakcji jest bardzo proste – handlowiec w sklepie internetowym określa parametry oszczędności i wysyła projekt umowy iiplan. Umowa bez podpisu jest aktywowana poprzez wpłatę opłaty potwierdzającej. Całą dokumentację, tj. projekt umowy, informacje przed zawarciem umowy i polecenie zapłaty, klient otrzyma za pośrednictwem e-maila.

Proszę sobie wyobrazić, że wystarczy raz zawrzeć umowę, a prowizje od tej transakcji będą Państwu wypłacane aż 35 lat. Jak to możliwe? Nasza firma wypłaca prowizję przy zawieraniu transakcji, a następnie przy każdej oszczędzonej sztabce lub monecie, co w przypadku umowy z 35 sztabkami lub monetami oznacza prowizję właśnie przez 35 lat. Nasza firma oferuje również partnerom biznesowym dodatkowe bonusy i premie za wyniki.

Odwiecznie sprawdzone złoto inwestycyjne, atrakcyjnie kupowane za pośrednictwem jednorazowych, a zwłaszcza regularnych płatności, interesujące prowizje dla doradców, to tylko ułamek tego, dlaczego warto zostać partnerem IBIS InGold, a.s.

Jak wyznaczyliśmy sobie cele na 2018 rok?

Wejście na rynki słoweński, polski i węgierski. Udało nam się z powodzeniem wejść do Słowenii już w pierwszej połowie roku. Aktualnie rozpoczynamy wejście na rynek polski, na którym poszukujemy partnerów biznesowych, szczególnie w zakresie sieci MLM.

O IBIS InGold  

LIBOR KOCHRDA, Prezes Zarządu

Spółka IBIS InGold została założona w 1998 roku i działa na rynku europejskim jako dystrybutor metali szlachetnych. Jego asortyment reprezentują zwłaszcza prestiżowe złote i srebrne sztabki inwestycyjne ze szwajcarskiej rafinerii PAMP. IBIS InGold sprzedaje również monety inwestycyjne z The Royal Australian Mint, Royal Canadian Mint i The Perth Mint, a towar dostarcza klientom z całej UE.

W inwestowaniu w fizyczne złoto i srebro, logistyce i portfolio produktów IBIS InGold jest liderem na rynku. Oprócz standardowego jednorazowego zakupu oferuje swoim klientom opracowany system regularnego inwestowania – iiplan, który umożliwia mu niezwłoczną proporcjonalną stabilizację ceny metalu zgodnie z aktualnym kursem.

IBIS InGold jest oficjalnym partnerem rafinerii PAMP. Jako jeden z niewielu podmiotów w Europie otrzymał licencję na sprzedaż on-line, sprzedaż klientom końcowym i partnerom hurtowym. Dzięki bezpośredniemu powiązaniu z rafinerią PAMP zapewnia klientom najlepszy serwis, zarówno podczas zakupu, wykupu sztabek, jak i podczas unikalnej możliwości weryfikacji pochodzenia i autentyczności złota inwestycyjnego za pośrednictwem technologii VERISCAN.

IBIS InGold gwarantuje, że klienci są pierwszymi posiadaczami zakupionych sztabek inwestycyjnych i monet inwestycyjnych. Gwarantuje im również, że sztabki inwestycyjne i monety inwestycyjne, które sprzedaje, odkupi z powrotem. Ponadto do ceny skupu metalu zapewnia klientom premię.

IBIS InGold dba o to, aby jego nazwa stała się dla klientów i partnerów handlowych synonimem jakości usług, pewności i bezpieczeństwa. Zapasy magazynowe i depozytowane sztabki klientów są przechowywane w sejfach w Republice Czeskiej z maksymalnym zabezpieczeniem i gwarancją w wysokości 83 375 020 PLN.

Prezentacja rafinerii i mennic

Mgr. Libor Křapka, Dyrektor Wykonawczy

PAMP, czyli Produits Artistiques Metaux Precieux – rafineria metali szlachetnych założona w 1977 roku, ma swoją siedzibę w szwajcarskim kantonie Ticino. Produkuje pełną gamę złotych, srebrnych, platynowych i palladowych sztabek inwestycyjnych, a także monety i krążki na monety do banków centralnych i mennic państwowych w wielu krajach. PAMP posiada akredytację Good Delivery, w LBMA i LPPM uzyskała status „referee“, co oznacza, że bez jej zatwierdzenia nie można przyjąć nowego członka. Jej produkty akredytowały także Szwajcarski Bank Narodowy, Dubai Multi Commodities Centre, Shanghai Gold Exchange, COMEX/NYMEX i TOCOM.

Jego 100-gramowe sztabki to najlepiej sprzedające się sztabki złota na świecie. Rafineria PAMP w świecie metali inwestycyjnych jest uważana za czołową rafinerię, która zawsze podąża o krok przed innymi. Wprowadziła zdobienie sztabek, a jej motyw LADY FORTUNA stał się łatwym do odróżnienia symbolem sztabek inwestycyjnych rafinerii PAMP. Jako jedna z nielicznych rafinerii od dawna zajmuje się także produkcją wytłaczanych cegiełek o wadze ponad 100 gram. Unikalną nowością jest wprowadzenie niedestrukcyjnej i niezawodnej technologii VERISCAN do weryfikacji autentyczności pochodzenia sztabek.

VERISCAN to unikalna technologia wykorzystująca mikroskopijną topografię metalu do weryfikacji prawdziwości i obecności uszkodzeń sztabek inwestycyjnych. Każda sztabka inwestycyjna charakteryzuje się swoją unikalną powierzchnią. Tak samo jak odciski palców u ludzi. Powierzchnia sztabki jest ujmowana podczas produkcji i wprowadzana do bazy danych. Od tego momentu możliwe jest sprawdzenie, czy sztabka pochodzi z produkcji zadeklarowanej rafinerii oraz czy nie została w jakiś sposób zmodyfikowana lub zmieniona. Sztabki, które można w ten sposób zweryfikować, są opatrzone logo VERISCAN. Nie ma już konieczności topienia sztabki, aby zweryfikować jej próbę i autentyczność.

Royal Australian Mint to mennica, która została otwarta w 1965 roku. Jej siedziba znajduje się w Canberrze (Canberra) i jest mennicą państwową, dostawcą monet dla Australii. Była to pierwsza mennica na świecie, która z uwagi na wysoką jakość produkcji otrzymała międzynarodowy certyfikat ISO 9001. Poza produkcją monet dla Australii produkuje głównie monety z metali szlachetnych oraz medale z metali szlachetnych i zwykłych zarówno dla instytucji prywatnych, jak i publicznych. Mennica słynie ze swojej innowacyjności. Jako pierwsza mennica na świecie wybiła w 2001 roku monetę z hologramem. Wybija także monety wymagające zaawansowanego procesu produkcyjnego, tj. bimetaliczne – składające się z dwóch metali, a także monety z kolorowym reliefem.

Idealny czas na zmianę inwestycji z papierów wartościowych w złoto inwestycyjne

Ing. Zdeňka Hobzová, V-ce Prezes Zarządu

Od początku roku banki narodowe kupiły w sumie 159 ton czystego złota. Najwięcej złota nabyła Rosja, tj. 71 ton, a Turcja – ponad 60 ton. Swoją strategię inwestycyjną w kierunku złota fizycznego zaczynają zmieniać również fundusze emerytalne. Szwajcarski fundusz emerytalny AHV/AVS w czerwcu ogłosił, że zamiast papierowego złota i surowców energetycznych przesunie swoje aktywa w złoto fizyczne. Fizyczne złoto bowiem uznało za bezpieczniejszy sposób zabezpieczenia oszczędności swoich klientów przed inflacją i recesją. W pierwszej fazie fundusz emerytalny kupi prawie 20 ton złotych cegiełek. Niemcy próbują przyspieszyć przeniesienie swoich zapasów złota. O rok wcześniej, niż określał plan przesunięcia zapasów z USA, ściągnęli na swoje terytorium 583 ton złota. Największy handlowiec metalami szlachetnymi w Anglii, Sharps Pixley ogłosił, że rok do roku zwiększył sprzedaż złota o 253%.

IBIS InGold w pierwszym kwartale 2018 roku odnotował także wzrost rok do roku ilości docelowych kwot planu oszczędności o 31,8%. Wielkość kwot docelowych w I kwartale 2018 r. wyniosła dokładnie 127 845 759 PLN. Dla porównania, w ubiegłym roku kwoty te osiągnęły w tym samym okresie wartość 96 999 817 PLN.

Dlaczego iiplan? Inteligentny plan inwestycyjny?

01/ bardzo niska penetracja na rynku

02/ bez limitów w prowizji od zysku

03/ bez prowizji anulowania, ale z prowizją od oszczędzanej sztabki, monety i wykupu

04/ brak limitów wiekowych, czasowych i zdrowotnych

05/ brak interwencji inkaso

06/ bez limitów licencyjnych dla handlowców

07/ brak limitów logistycznych i legislacyjnych na terenie UE

08/ zminimalizowane ryzyko związane z administratorem inwestycji

09/ mocny partner handlowy IBIS InGold

10/ produkt rafinerii PAMP z unikalną technologią weryfikacji autentyczności VERISCAN

Nasz zespół profesjonalistów pozostaje do Państwa dyspozycji. Oczywiście, nie możemy udzielić informacji, gdzie znajduje się nasz magazyn złota i srebra inwestycyjnego, ale na wszystkie inne pytania odpowiemy z przyjemnością.

Serdecznie zapraszamy!

[email protected]

+420 608 428 782

Mogą Cię również zainteresować